Akkum Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Akkum Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Akkum Otelleri

Eşsiz Koyları İle Akkum Otelleri, güzel bir tatil geçirmek için en doğru adrestir...

Akkum Otelleri

Masmavi denizi uzun kumsallarıyla aileniz ile birlikte güzel bir tatil geçirmek isterseniz, Silifke'ye sadece 23 km uzaklıkta olan Akkum'u tercih edebilirsiniz.

Akkum; Silifke ilçesine bağlı olan, genellikle ailelerin uğrak yeri olan şirin tatil beldelerindendir. Eşi benzeri bulunmayan koyları , doğal ormanları ve bembeyaz kumsallarıyla baştan çıkartıcıdır. Deniz, kum, güneş müdavimlerinin vazgeçilmez durağıdır.

Ayrıca Akkum da Gençlik Kampı bulunmaktadır. Kampın üç tarafı denizle çevrili olup, görsel şölen sunmaktadır. 140 kişinin rahatça konaklayabileceği kampta ayrıca; banyo, dolap ve klima mevcuttur. Aktivite olarak hemen her kampta olduğu gibi; voleybol, tenis, basketbol gibi sportif etkinlikler ile el sanatları, tiyatro, halk oyunları, gezi gibi bir çok faaliyet yapılmaktadır. 

Mersin'e 60 km, Silifke'ye 23 km uzaklıkta yer alan Akkum da günüdüzleri denizin ve güneşin keyfinin çıkarırken akşamları ise Akkum'un eşsiz sahilinde eğlenebilirsiniz. Dilerseniz Kızkalesi'ndeki eğlence yerlerine giderekte gününüzü en güzel şekilde noktalayabilirsiniz. Akkum Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER