Alanya Karaburun Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Alanya Karaburun Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Alanya Karaburun Otelleri

Turistlerin akınına uğrayan Alanya Karaburun otelleri tüm güzelliğiyle sizleri bekliyor..

Alanya Karaburun Otelleri

Akdeniz'de küçük bir koy olan Karaburun Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunmaktadır. Adını denize doğru uzanan ortalama 1 kilometre boyundaki girintiden almaktadır. Ulaşımın kolay olduğu yerlerden biri olan Okçular mevkiinde yerini almasından dolayı misafirleri de oldukça fazladır.

Tipik bir Akdeniz ikliminin görüldüğü Karaburunda yazları sıcak ve kurak geçmektedir. İşte tam da bu zamanda göz kamaştırıcı sahillerinde denizin tadını çıkarabilir ve serinliği iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Doğal güzelliklere sahip olan bölge özellikle denizci toplumlar için bir yaşam merkezi durumundadır. Muz, baklagiller ve narenciye başlıca tarım ürünleri olmasına rağmen şuan tarım geride kalmıştır. Bunun en önemli nedeni ise turistlerin yoğun ilgi göstermesidir. Bu sebeple daha çok oteller, butik tarzda oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Barındırdığı doğal güzelliklerde su sporları yapabilir, lezzetli yemeklerinin tadını çıkarabilir ve doğa yürüyüşleriyle kafanızı dinleyebilirsiniz. Giden herkesin beğenisini kazanmanın yanı sıra her bütçe içinde uygun ve muazzam bir tatil imkanı sunmaktadır.

Alanya Karaburun Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER