Asarlık Otelleri

Asarlık, Bodrum'un en güzel beldelerinden birisidir. Tüm güzelliğiyle Asarlık otelleri sizleri beklemektedir...

Asarlık Otelleri

Her yaz sezonunda yerli yabancı turistlerin akın ettiği bölgelerden biri olan Asarlık, Bodrum?un en gözde beldelerinden biridir. Bodrum merkezine sadece 4,5km uzaklıkta olması Asarlar otelleri içinde konaklayan tatilciler için oldukça avantaj sağlayan bir durumdur. Çünkü Asarlık beldesinde bulunan hemen her otel ziyaretçilerine çevre turu düzenlemekte ve konuklar bu tura katılım sağlayarak Bodrum?un muhteşem alanlarını görme fırsatı yakalamaktadırlar. Ayrıca Asarlık otelleri bünyesinde konaklayan tatilciler, Asarlık koylarından da yararlanabilir, eşsiz ve görülmeye değer bu koylarda tatillerini çok daha anlamlı kılabilirler. Bunun yanı sıra gece kulüplerinde eğlenmeye düşkün olanlar içinde en doğru adres olan Asarlık Otelleri, misafirlerine gerek bünyesinde gerekse çevresinde yer alan kulüplerle en iyi şekilde hizmet vermektedir. Asarlık?tan Bodrum merkezine sürekli ulaşım aracı bulunmakta olup, ortalama 10 dakika gibi bir süreçte ulaşım sağlanmaktadır.


İsteyen kişiler gün içinde otelinden çıkıp Bodrum merkezine kolaylıkla ulaşabilir ve birbirinden güzel hediyelik eşyaları satın alarak çevresindekilere hoş sürprizler yapabilir. Ayrıca mersin ile sandal ağaçlarına ev sahipliği yapan Asarlık, parfüm sanayisine de büyük katkıda bulunmaktadır. Günümüzde birçok ünlü ismin konakladığı Asarlık otelleri, yoğun ziyaretçi kitlesinden ötürü sezonunda yer bulmak bir hayli zor duruma gelmektedir. Dolayısıyla bu belde de tatilinizi geçirmek isterseniz, önceden sitemiz vasıtasıyla erken rezervasyon işlemi yaptırabilir ve yaz sezonunda bu muhteşem doğa harikası tatil beldesinden mahrum kalmayabilirsiniz. Asarlık beldesi, birçok yönden tatilcilerine fayda sağlamaktadır. Şöyle ki, Asarlık otelleri konukları için tasarladığı büyüleyici mimariye sahip yapılarıyla, tatilcilerine deniz ve bahçe manzarası eşliğinde güne başlama fırsatı sunmaktadır. Her otelin kendi ait özel plajında rahatlıkla denizin tadını çıkaran konuklar, aynı zamanda dilerlerse yine Asarlık Otelleri bünyesinde bulunan havuzları da kullanarak tatilinden en üst seviyede keyif alabilirler.


Bununla beraber Asarlık otelleri tatilcilerine deniz, doğa bakımından sınırsız güzellikte bir hizmet verdiği gibi ayrıca cilt bakımı, tam donanımlı spa merkezi, uzman masörler eşliğinde çeşitli masaj terapileri, buhar banyosu, Türk hamamı gibi birçok aktiviteyle de en iyi şekilde rahatlamalarını ve tatillerinden zevk almalarını sağlayacak üstün nitelikte bir hizmet sunmaktadırlar. Ayrıca Asarlık otelleri çocuklar içinde kayıtsız kalmamış ve birbirinden eğlenceli oyun parkları ve çocuk havuzlarıyla ebeveynlerin rahat bir tatil geçirmelerini hedeflemiştir. Tarihi mekanları, denizi ve doğasıyla ünü dünyanın dört bir yanına yayılan Bodrum, beldeleriyle de Türkiye turizmine her yıl oldukça katkı sağlamaktadır. Yabancı turistlerin dahi uğrak yeri olan Asarlık otelleri, sizler içinde güzel bir tatil geçirmek adına en ideal beldelerden biri olduğunu bilmeli ve bu beldenin otellerini sitemiz üzerinden incelemelisiniz. Konaklama ve rezervasyon işlemleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz online şekilde rezervasyon işleminizi rahatlıkla site üzerinden halledebilirsiniz. En uygu fiyata en konforlu tatil seçenekleri için sitemizi takipte kalmanızı ve uygun koşulları yakaladığınızda kendinize bir tatil planlamanızı tavsiye ederiz.

Asarlık Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER