Avsallar Otelleri

Avsallar otellerinin ünü kendi sınırlarını aşmakla yetinmemiş dünyaya yayılmıştır.

Avsallar Otelleri

Akdeniz' in incisin den gerdan selamı ile karşılandığınız o endamlı görüntü, Antalya ilimize bağlı Alanya ilçesin de bulunan Avsallar beldesine aittir. Dört mevsimi de ayrı güzelliklere sahip olan Avsallar beldesi Alanya ilçesine 25 km yakınlık da, Antalya ilimize ise 105 km uzaklıktadır. Avsallar aynı zaman da bir köy olup, kendinizi sanki masallar diyarındaymışsınız edasıyla mavi bir de yeşilin karışması ile tertemiz esen havası, hem ruhunuzu okşayacak hem de adeta bedeninizi dinlendirecektir. Akdeniz iklimine hakim köyümüz de yer alan Avsallar otelleri, yabancı turistlerin yanı sıra siz yerli tatilcilerimizin de uğrak mekanı haline gelmiştir. Oldukça geniş turizm potansiyeline sahip olan Avsallar köyü ekonomiye katsı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda oldukça kendinden söz ettiren memnuniyet başarısı ile de Avsallar otelleri olarak hala siz değerli tatilcilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.


Avsallar köyü bir diğer adı ile Avsallar kasabası, plaj'ı ile de oldukça nam salmış herkesin her kesimin tercih etiği bölge halini almıştır. Plaj da güneşin sıcaklığı deniz'in serinliğini bedeniniz de hissederken keyifli zamanların ardından dinlenmek için Avsallar otelleri hemen yanı başınız da olacaktır. Gece hayatı bir hayli hareketli, barlar sokağı eğlence mekanları da bir o kadar keyiflidir. Avsallar kasabası huzurun, dinlenmenin ve eğlenmenin dışın da siz tatilcilerine eğitici öğretici doğa harikalarını da hediye ediyor. Oldukça cömert davranarak Doğa kampı kapılılarını sizler için aralayıp tarihi güzelliğe eşlik etmenizi sağlıyor. İlgi odağı oldukça yoğun olan su sporu ve dalış keyfini denizin derinliklerin de bir çok canlı eşliğinde yapabilir Avsallar otelleri sayfamızı ziyaret ederek hem bilgi hem de konaklayabileceğiniz bir çok yer bulabilirsiniz. Avsallar da gezilecek görülecek tarihi yerleri mekanları birde buradan takip edebilirsiniz.


Tatiliniz boyunca geride sizi bekleyen sevdiklerinize özel hediyeler aksesuarlar tarihi biblolar alıp götüreceğiniz, gittiğinizde anlatacağınız bir çok anıya bur da şahitlik edeceksiniz. Nasıl indirimlerden faydalandığınızı Avsallar otelleri fırsatlarını nasıl değerlendirip sahip olduğunuzu göreceğiniz bir tatil fırsatını kaçırmayın. İster telefon ister internet sitesi üzerinden online işlem yaparak hesaplı kaliteli tatil anlayışını Avsallar otelleri tercih ederek elde etmek oldukça mümkün. Her yaşa her bütçeye uygun hizmet anlayışı yerli yabancı her kesime açık sosyal imkanlarına sahip, adını kendi sınırların da kalmayıp tüm dünya da nam salmış Avsallar otelleri ayak basmaya değer bir tatil cennetidir. Dolayısıyla bu görkemli alandan yararlanmak ve çeşitli aktvitelere katılım sağlarak rüyalarınızı süsleyen tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunun için oldukça kolay bir işlem olan bu siteyi takip etmeniz ve otellerin sizlere sunduğu imkanları değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Birden fazla şeceneğiniz olduğu bu alanda, otelin aktivite ve konaklama hizmetine göre seçim yapabilir, son derece keyif duyacağınız bir sürece imza atabilirsiniz.

Avsallar Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Avsallar Orman Kampı
Avsallar Orman Kampı

Orman kampı denince akla ilk gelen yerlerden birtaneside Avsallar Orman Kampı'dır. Buradaki orman kamplarının verdiği huzuru başka hiç biryerde bulamayacaksınız. İlk olarak orman kampına geldiğinizde sizi güzel bir çeşme karşılayacak küçük bir çeşme değil tabikide elinizi yıkamak bile zor gelebilir çünkü buzkesen soğuklukta ama o bunaltıcı sıcaklıktan bir nebzede olsun kurtulmak için bu çeşme ideal olacaktır sizlere. Kamp alanına vardığınızda bir an önce dinlenmelisiniz çünkü ertesi günü çok yorulacağınızın habercisidir. Eğerki eveden getirmeyi unuttuğunuz birşey olursa hemen orada bulunan ufak dükkanlar var oradan temin edebilirisiniz. Antalya ve Avsallar otelleri sayfamızdan birçok konaklayacak yerler bulabilirsiniz. Avsalların tarihi ve turistlik mekânlarını birde burdan öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Avsallar'da ve çevresinde konaklayabileceğiniz otel ve gezilecek yerler hakkında birçok bilgiyi bu sayfa üzerinden edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunda bu sayfadan faydalanabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Avsallar seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Avsallar gezi rehberi ve tarihi mekânlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avsallar Plajı

Avsallar Plajı'nda yabancı turist kadar yerili tursitin akınına da uğramaktadır. Herkesin genelde tercih ettiği bölgeler arasında yer alır. Bir diğer adıyla avsallar kasabası olarakda bilinir. Gece hayatı da oldukça harektlidir barların ve eğlence mekanların yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Yada eğlenceli meknalardan yüksek sesli müziklerden uzaklaşıp sahil kenarında deniz karşı oturup denizin inceden gelen hışırtısını insanı huzura kavuşturan bölümden birtanesi olabilir. Havanın sıcaklığına aldanmayın geceleri sıcaklığın düşmesinden dolayı rüzgar sert eser ve hasta olma ihtmalinden dolayı üstünüze en azından hırka vb. şeyler giyinmenizi tavsiye ederiz. Bu kadar gezip eğlendikten sonrada artık kokoreç yemenin zamanı gelmiştir herhalde avsallar kasabasında bulunan kokoreççiler meşhurdur onlarada uğramdan gitmeyin derim. Antalya ve Avsallar otelleri sayfamızdan birçok konaklayacak yerler bulabilirsiniz. Avsalların tarihi ve turistlik mekânlarını birde burdan öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Avsallarda ve çevresinde konaklayabileceğiniz otel ve gezilecek yerler hakkında birçok bilgiyi bu sayfa üzerinden edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunda bu sayfadan faydalanabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Avsallar seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Avsallar gezi rehberi ve tarihi mekânlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avsallar Plajı
Avsallar Su Sporu Ve Dalış
Avsallar Su Sporu Ve Dalış

Avsallar'da bir diğer merak konusu ise dalıştır. Çünkü dalış meraklıları bu senelerde artık yeni yerler keşfetmek istiyorlar o zaman aradığınız yer işte tam burasıdır. Burada yaşayan birçok deniz canlılarını keşif edebilirisiniz. Yakınlarda bulunan Avsallar Su Sporları Ve Dalış Merkezleri'nden malezemecilerden öğreneceğiniz birçok şeyler olabilir mutlakak onlarla muhabbet edin çünkü dalış yapanların aynası gibidirler hikaye doludur onlarda. Dalış yapmadan önce bütün malzemelerinizi kontrol edin.

Antalya ve Avsallar otelleri sayfamızdan birçok konaklayacak yerler bulabilirsiniz. Avsalların tarihi ve turistlik mekânlarını birde burdan öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Avsallarda ve çevresinde konaklayabileceğiniz otel ve gezilecek yerler hakkında birçok bilgiyi bu sayfa üzerinden edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunda bu sayfadan faydalanabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Avsallar seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Avsallar gezi rehberi ve tarihi mekânlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.