Ayasaranda Koyu Otelleri

En uygun Ayasaranda koyu Otelleri...

Ayasaranda Koyu Otelleri

Türkiye'de çığır açan ünlü misafirleri ile nam salmış İzmir ilimizin ev sahipliği yaptığı Çeşme ilçesinde, son dönemler de oldukça ilgi gören Ayasaranda koyu keşfedilmeye doymadı. Çeşme'ye olan 40km mesafesi ile yakınlığı, tatilcilerimize zaman olarak tasarruf sağlamaktadır. Hemen 90km uzaklığındaki İzmir Adnan Menderes Hava Alanı, uçak seferleri için ideal bölgede yer alıyor olması da kaçınılmaz. Masmavi çarşafları andıran 250 metrelik plaja sahip Ayasaranda çok tatlı ve sevimli bir koy dur. Bölgeye oldukça hakim olan Ayasaranda koyu otelleri ile karşılaşmamak da mümkün değil. Sadece denizi ile değil yeşil oksijen dağıtan doğa harikasına sahip manzarası bulunan bir koy'dur. Her daim yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerine hizmet vermeyi görev kabul etmiş, profesyonel çalışan ekipleri ile de yeniliklerinden bahsetmeyi ihmal etmemiştir.


Tatil planlarınız da eksik etmeden kesinlikle göz gezdirmeniz gereken Ayasaranda koyu, daha çok tatilcilerimize seyahatlerine renk katmak amaçlı çok farklı sıra dışı aktiviteler sunuyor. Bunlar koy'a sıfır inşa edilmiş muhteşem fiziki yapısı ile Ayasaranda koyu otelleri lüks tesislerin de bulunmakta olan özel Spa salonları ile tatilcilerimizin gözde mekanları olmuş sauna, buhar odası, spa havuzu keyfini yaşama imkanı sunmuştur. Özellikle yabancı turistlere hamam kültürünü tanıtmaktan vazgeçmeyen Ayasaranda koyu otelleri sayesin de tatilde hamam keyfi yaşamak ayrıcalık haline geldi. Tatil cenneti sayfalarına ismini büyük harflerle yazdıran Ayasaranda koyu otelleri imkanlarından faydalanmak bunlarla da sınırlı değil. Sakız Adası manzarası eşliğinde yüzlerce turisti memnun etmek adına düzenlenen konferanslar, festivaller tatilinizin bir parçası olur. Yemek kültürü ile de oldukça çeşit sunabilen restoranlar, balık lokantaları, meyhaneler sadece bunlardan bir kaçı olmaktan çıkmış ciddi hizmet hızıyla geniş yer kaplamıştır.


Doğa harikası eşsiz yeşilliği ile tatiliniz de güzel oksijen depolayacağınız, yanında birde sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek adına piknik hazırlığı eşliğinde öğlen yemeği keyfi yapıp, daha sonrada bu güzelliği yürüyüş ile sonlandırmak isterseniz sizleri mutlaka, Ayasaranda koyu otelleri fırsatlarından yararlanmaya davet ederiz. Beklenmedik anda beklenmedik sürprizler sunan doğa harikası Ayasaranda Koyu bütçenize hafiflik sağlar, sizlere ise ruhsal açıdan terapi yapar. Bölgede hava sporları ile heyecanlı dakikalar yaşamak da bölgedeki en yakın Ayasaranda koyu otelleri konaklayarak mümkün. Hava paraşütü tatilcilerimiz için oldukça merak konusu olmuş, mutlaka denenmek istenen bir spor dalıdır. O atmosferi yaşayarak iliklerinize kadar hissedip ölümsüzleştirmek sizlerin elindedir. Bir çok duyguyu yaşayabileceğiniz, gezip tozup eğlenebileceğiniz, hem tatil hem alışveriş imkanı bulup farklı tatlardan keyif almak adına Ayasaranda koyu otelleri fırsatlarını tatile çıkmadan önce incelemeniz için bir çok olanak bulunmaktadır. Resmi web sitelerin de oldukça açıklayıcı paylaşım dili ile bütçenizi zorlamayan seçimler yaparak bu imkanlara sahip olabilirsiniz. Bu site üzerinden de Ayasaranda koyu üzerindeki tüm tesislere tek bir tuşla kolayca ulaşabilir, incelemeye alabilirsiniz.

Ayasaranda Koyu Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER