Ayder Yaylası Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Ayder Yaylası Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Ayder Yaylası Otelleri

Karadeniz Turizminin Göz Bebeği Ayder Yaylası otelleri...

Ayder Yaylası Otelleri

Keyfine varabileceğiniz birçok doğal güzelliğin bulunduğu, Doğu Karadeniz in en önemli turizm merkezidir Ayder Yaylası. Ardeşen yolu üzerinden ulaşılır Ayder Yaylası na ve sağ ve sol tarafınızda ise Fırtına Deresi yolculuğunuz boyunca bırakmaz sizleri. 

Eşsiz güzellikte bir doğası ve bol oksijenli bir havası vardır bunun yanı sıra Ayder Yaylası ormanlık alan içerisinde olup, ladin ve kayın ormanları ile kaplıdır. 1987 de Turizm Merkezi ilan edilen Ayder Yaylası, bunu takiben 1994 de ise Milli Park kabul edilmiştir. Doğasının bozulmadan günümüze dek korunmasında etkili olmuştur.

Ayder Yaylası sadece doğası ile değil aynı zamanda kaplıcalarıyla da ünlü olup, şifalı kaplıca suları; romatizmal hastalıklar, dolaşım sistemi rahatsızlıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve cilt hastalıklarına iyi gelmektedir. Kaplıca suyunun, 55 derece sıcaklığı bulunmaktadır. Kaplıca sularından faydalanmak için havuza girebilir, özel banyo alabilir veya içebilirsiniz. Hastaneler ile anlaşması olan kaplıcadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kaplıcaların olduğu bölgede modern, turistik termal tesisler bulunmaktadır.

Doğa ile iç içe, keyifli, sakin, huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Ayder yaylasında sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir, ortamın eşsiz manzarası, havası ve gürültüden uzak sakinliği ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Herkesin hayatı boyunca görmesi gereken yerlerden biridir Ayder Yaylası...

Ayder Yaylası Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER