Aydınpınar Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Aydınpınar Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Aydınpınar Otelleri

Yeşilliğin tek söz sahibi olduğu, Aydınpınar otelleri...

Aydınpınar Otelleri

Düzce ye 9 km mesafesi olan Aydınpınar, şelaleleri ile ün yapmış görülesi bir beldedir. Makul fiyatları ile ekonomik tatil geçirmek isteyenlerin en gözde beldesidir Aydınpınar. Burada trekking gibi etkinlikler yapabilir ve daha bir çok doğal güzellik karşısında büyülenirsiniz. 

Bu bölge Ağustos ve Eylül ayında geldiğiniz zaman ayrı bir kimliğe bürünüp sizi etkisi altına almak için sizi bekliyordur. Buraya böğürtlenler hakimdir. Renk vererek ayrı bir güzellik sunmaktadır. Birçok sayıda ağaç çeşidi ile karşılaşacak, bunların fotoğraflarını çekerken bir kez daha hayran kalacaksınız. 

Bölgede o dokuyu bozmadan o doğa yaşamını daha çok yaşamak istiyorsanız çokça bungalov ev sizi bekliyor eğer sizde bu güzel dokuyu ve doğayı içinize çekmek istiyorsanız ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Aydınpınar Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Aydınpınar Şelalesi
Aydınpınar Şelalesi

Büyüleyici özellikteki bu şelale Aydınpınar dadır. Yürüyüş parkuru orta zorlukta bulunan şelale beş kısımdan oluşmaktadır. Trekking gibi etkinlikler yapabileceğiniz bu civarda daha bir çok doğal güzellik karşısında hayran kalacaksınız. Çok sayıda ağaç çeşidi ile karşılaşacak, bunların fotoğraflarını çekerken büyüleneceksiniz.
Aynı zamanda kamp alanı olarak kullanılan yörede çadır kurabilir, bundan hoşlanmıyorsanız civar konaklama birimlerinde dinlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra eşsiz tadıyla alabalık yiyebileceğiniz tesisler mevcut olup, burada yeme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.