Ayvalık Küçükköy Otelleri

Ayvalık Küçükköy otelleri, meşhur Sarımsaklı plajı ve çevresinde konaklam imkanı sunuyor...

Ayvalık Küçükköy Otelleri

Dünyaca ünlü Sarımsaklı plajının tek varisi olan Küçükköy, Türkiye sınırlarına sahip Balıkesir ilimizin Ayvalık ilçe'sinde bulunup, daha önceleri bir köy iken şuan itibari ile belde halini almıştır. Küçükköy beldemiz Ayvalık ilçesine 8 km uzaklıktadır. Ayvalık da tatilini geçirmek isteyen yerli yabancı birçok tatilcinin tercih ettiği Sarımsaklı plaj'ı uzunluğu 7 km olup 100 metrelik bir ene sahiptir. Plaj'a yakın olmak isteyen, her kesimden gelen tatilcilerimizi kıyı boyunca Ayvalık Küçükköy otelleri karşılamakta, her bütçeye uygun oda seçenekleri sunmaktadır. Bölgeye tamamen Marmara ılıman iklimi hakimdir. Tatilcilerimiz gündüz saatlerinde güneşin keyfini çıkartırken, akşam seyri yavaşça yerini serinliğe doğru yelken açarak değiştirir. Hemen ayırttığınız Ayvalık Küçükköy otelleri odanıza çekilerek günün yorgunluğunu atmanız iyi gelecektir. İnce kum özelliğine sahip Sarımsaklı plaj'ı tatilcilerinin en güzel anlarını paylaştıklarına yıllarca şahit olmuştur.


Ayvalık tatil beldemizin toplamda üç mahallesi vardır. Bunlardan ilki tabi ki de Küçükköy, ikincisi İlkkurşun ve üçüncüsü de Kahramanlar mahallesidir. İstediğiniz bölgeden konaklama imkanları, Ayvalık Küçükköy otelleri turizm tatilcilerine sağlamaktadır. İster web üzerinden de online işlemler bölümünden rezervasyon yapabilirsiniz. Halk arasında çok yatkın olarak bilinen İlkkurşun ve Kahraman mahalleleri daha çok Sarımsaklı olarak bilinir. Ayvalık da turizm işletmeciliği bu bölgelerimize hızla yoğunluk göstermektedir. Eğlence mekanları bölgede artışı sağlarken, Ayvalık Küçükköy otelleri, otel kapasitesi artışlarını sağlamayı canı gönülden üstlenmiştir. Tatil beldemiz olarak bilinen Küçükköy, nüfusunun çoğunluğunu 1912 yılın da gelen Karadağ, Saraybosna ve Sancaktan gelmiş olan göçmenlerle birlikte Midilli Adasından gelmiş olan adalılar oluşturmaktadır.


Her sokağı her köşesi buram buram tarih kokan Ayvalık Küçükköy, sanat bakımından bir çok ünlünün mekan sahipliği yaptığı ve yapmak istediği yerdir. İnsanlarının samimi içten oluşları, her gelene huzur dağıtan Küçükköy de tatil keyfi bir başka hal almaya devam ediyor. Nem olmayan dünya cenneti Küçükköy de konaklamak oldukça kolay, hemen kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız Ayvalık Küçük Otelleri rezervasyonunuzu yaptırmakla tatilinize başlayabilirsiniz. Deniz suyu serin ve berrak olsun diyenlere Küçükköy meşhur Sarımsaklı plaj'ı ile çok değerli tatilcilerini kucaklayarak, senenin yorgunluğunu sayfa sayfa tarih okuyarak zamanını geçirme fırsatı sunmaktadır. Senelik tatilinizi Ayvalık Küçükköy planı ile değerlendirmek isteyen tatilcilerimiz, gezi rehberi aracılığı ile sizlere sunulan Küçükköy ve civarın da bulunan Ayvalık Küçükköy otelleri inceleyerek detaylı arama formunu kullanmaları tercih edilir. Detaylı arama formu sizlere istediğiniz kriterlere uygun olan otellere daha kolay ulaşma şansı sağlayacaktır. Bunun yanın da daha önce konaklama yapmış gerçek kişilerin yorumlarını okuyarak, güven elde edebilir, puanlama durumundan kıyaslama yapabilirsiniz. Tatilinizi daha neşeli hale getirmek adına mekanlar bölümünden de, siz tatilcilere önerilen Küçükköy ve civarı restoran ve gece kulüplerine göz gezdirmeniz adına her hizmetten faydalabilirsiniz.

Ayvalık Küçükköy Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER