Caddebostan Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Caddebostan Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Caddebostan Otelleri

Yaz aylarının uğrak noktası Caddebostan otelleri hakkında bilgiler...

Caddebostan Otelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle  hareketlenen Caddebostan, sahilinin güzelliği ile Anadolu Yakası nın enözel semtlerinden biridir.Caddebostan daki Bağdat Caddesi, ilk uğrak  noktalarınızdan biri olabilir. Cadde boyunca yeni restoranlar ve cafeler keşfedebilir, farklı lezzetleri tadabilirsiniz.İstanbul Oyuncak Müzesi, Göztepe de bulunduğu için Caddebostan a konum itibariyle yakındır ve gezilecek yerlerin listenize dahil edebileceğiniz eğlenceli bir yerdir. Hem miniklere hem de yetişkinlere hitap eden İstanbul Oyuncak Müzesi, ünlü şair ve yazar Sunay Akın tarafından kurulmuştur.Kadıköy ün en çok ziyaret edilen noktaları arasındaki Haydarpaşa Tren Garı da listenizde mutlaka yerini almalı. Caddebostan a yakın olması sebebiyle, tren garına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tarihi boyunca birçok insanı kavuşturan ve birçok insanın yollarını ayırdığı yer olan Haydarpaşa Tren Garı, yaşadıklarını her köşesinde sizlere hissettirecek.

Göztepe Parkı da dinlenip huzur bulabileceğiniz bir yerdir. Caddebostan a Göztepe Parkı da oldukça yakındır. Gün içerisinde biraz dinlenip enerji depolamak isterseniz Göztepe Parkı nın yeşillikleri arasında günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Caddebostan Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Caddebostan Plajı
Caddebostan Plajı

Kadıköy de bulunan Caddebostan Plajı, uzun bir çalışma sonrası 40 yıl aradan sonra tekrar hizmete açılmıştır ve insanların bu temiz plaja akın etmesi sağlanmıştır. Caddebostan Plajı, İstanbul yazlarının hararet ve sıcağından bir nebze olsun serinlemek isteyenlerin adresi durumundadır. Her yaz akın akın gelen insanların tercihi olan plaj, tatile gidemeyenleri içinde uğrak yeridir.

Caddebostan Plajı nda 30 a yakın soyunma kabini, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Keyifli zaman geçirmek için harika bir yerdir Caddebostan Plajı.