Çamlık Otelleri

Yemyeşil doğası ile sizleri büyüleyecek, Çamlık otelleri...

Çamlık Otelleri

Çamlık adına layık, Çamlık adını taşıyacak kadar çokça çam ağcının bir arada olduğu görsel olarak ispatlanan bu kasaba Çamlık kasaba'sıdır. Adı kadar kendi de güzel olan bu kasaba, Türkiye de ilimiz olan Balıkesir'in ilçesi Ayvalık da yer almaktadır. Denizi kadar oksijeni ile de kendinden söz ettiren Çamlık, sezon da misafirleri olan turizmcilerini çamlar arasın da Çamlık otelleri ile ağırlamaktadır. Aynı zaman da denize yakın ve butik otel konseptleri tatilciler tarafından oldukça tercih edilir. Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte düğün yoğunluğunun da oldukça fazla olması balayı tatil seçeneklerini de yanında getiriyor. Balayı tatillerini Çamlık da geçirmek isteyen yeni evli çiftlerimiz için Çamlık otelleri, uygun ödeme seçenekleri ile indirimli balayı paketleri sizlerin beğenisine sunmaktadır. Detaylı bilgi ve rezervasyonunuz için resmi internet sayfasını ziyaret ederek öğrenebilir, online işlemler bölümünden odanızı ayırtabilirsiniz.


Çamlık beldemizin geçmişten günümüze kadar uzanan bu eşsiz güzellikleri karşısın da, her bir sokağı sahil yoluna açılmaktadır. Tatilcilerimizin konaklama esnasın da, Çamlık otelleri balkonlarından tepeden aşağı bakıldığında, her sokağın arasından masmavi denizi seyretmeleri mümkündür. Deniz, kum, güneş eşliğin de yaz tatilinizi keyifli hale getirebileceğiniz Çamlık beldesi, her bütçeye uygun olanaklara sahiptir. Akşamları ışıklar altında sevdiklerinizle yürüyüş yapabileceğiniz, boylu boyunca uzanan sahilleri adım adım takip eden takı tezgahları, sevdikleriniz adına alabileceğiniz küçük hediyeler için oldukça uygundur. Toplantı salonların da iş kokteyllerinizin sunumunu yapmak amaçlı tüm organizasyonlarınızın takibini yapan Çamlık otelleri, gelen konuklarınızı da gece rahat ettirmek adına misafir etmektedir. Her bütçeye oldukça hesaplı gelen Çamlık beldesi ve çevresinde bulunan otelleri ziyaret ederek araştırmalarda bulunabilirsiniz.


Çamlık beldemiz 19. yüzyıldan bu yana Ayvalık da yaşayan sakinleri tarafından yazlık olarak kullanılmakta, sessizliği ve güzelliği ile insanları büyülemekle birlikte güzel duygularda yaşatmaktadır. Beldemizin sokakları, sokaklarında bulunan evlerinin bahçeleri, o kadar güzel o kadar muazzamdır ki her adımınızda değişik heyecanlar hissetmenizi sağlayıp pozitif enerji sunmaktadır. Tatiliniz boyunca kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan Çamlık otelleri, konaklamanız da size yardımcı olarak yarım pansiyon, tam pansiyon, oda kahvaltı, açık büfe ya da her şey dahil seçenekleri sunabilir. Siz değerli tatilcilerimizin yapması gereken bütçenize uygun yaşam standartlarınızı karşılayabilen seçimler yapmanızdır. İster denize sıfır, ister denize 100 metre yürüme mesafesi seçimlerini de mutlaka değerlendirmelisiniz. Resmi internet sayfası ziyaretinizde oldukça seçeneğin olması yanın da ödeme kolaylığının da olduğunu fark etmeniz mümkün. Dilerseniz geniş kapsamlı müşteri memnuniyeti açısından, daha önce konaklama yapan Çamlık otelleri hakkında yorum yapan gerçek kişilerin yorumlarını memnuniyet yazılarını inceleyebilirsiniz. Yerli yabancı tüm tatilci müşterilerine ilk olarak kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke haline getirmiş otellerimiz profesyonel çalışan, yüzlerinde gülümse eksik olmayan ekibi olarak da her sezon sizlerle olmaktadır.

Çamlık Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER