Çayyolu Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Çayyolu Otelleri

Son derece nezih Çayyolu otelleri...

Çayyolu Otelleri

Ankara Çankaya'ya bağlı bir semt olan Çayyolu, önceleri Kutuğun diye anılan 400 yıllık bir geçmişe sahip bir köydü. 2004 yılından sonra ise Ankara Büyükşehir Belediyesi Kanunu'nun 2. maddesi gereği köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönmüştür. Ankara Çankaya Çayyolu şimdilerde lüks konutların ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Ankara'nın en çok tercih edilen, gözde ve lüks semtlerinden birisidir. Ankara merkezine sadece 20 km mesafede yer almaktadır. Çok sakin ve huzur dolu bir semt olan Çayyolu özellikle bu sebeplerden dolayı da tercih edilmektedir.

Çayyolu Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Alacaatlı Piknik Alanı
Alacaatlı Piknik Alanı

Alacaatlı piknik alanı Ankaranın yoğun temposundan uzaklaşıp kafa dinleyeceğiniz bir mekandır.Burada yeşilliklerin her tonunun görüp tertemiz bir havayla karşılaşacaksınız.1500 kişilik kapasitesi ile kendin pişir kendin ye imkanı sunmaktadır.Alacaatlı piknik alanında kışlık kapalı çardak,semaver çay,büfe ,çay bahçesi ve benzeri imkanlarıyla her yaştan insanın kafası dinlemek için gidip görmesi gerektigi bir yerdir.

Park Caddesi

Çayyolu park caddesi Ankara'nın en sosyetik caddelerinin başında yer almaktadır.Ankarada havaların ısınmasıyla beraber Çayyolu Park Caddesi eğlence mekanlarının başında gelmektedir.
Çayyolu Park Caddesinde Butcha zteak house,shakespeare,biba,çadır,kıtır,wall gıbı bircok mekanı bulunmaktadir.Ankaranın ilk,Türkiyede en büyük Butcher shop house ,park caddesine açıldı. Bu mekana gidenler et konusunda bilgili garsonların hazırlamasıyla doyumsuz lezzetlerı keşfediyorlar.
Çayyolu Park Caddesi keyifli ve kalıtelı zaman geçirmek için çok güzel bir yerdir.

Park Caddesi
Kıtır Cafe
Kıtır Cafe

Kıtır Cafe Ankara diyince akla gelen ilk adreslerdendir.Kıtır Cafenın üzerine isim kazınan ahşap masaları,tavandan sarkan sarı lambalarıyla her yaştan insanın gidebilceği hoş bir mekandır.
Kıtır Cafede müzik eşliğinde sahane yemek yeme ve sohbet etme fırsatları bulabılırsınız.32 yıllır hiç eskimeden hizmet veren ve yorulmadan lezzet sunmaya devam etmektedir.

Gordion Alışveriş Merkezi

Gordion alışveris merkezi 7 Eylül 2009 tarihinde kurulmuştur.Gordion alışveriş merkezinde 150 den fazla magaza bulunmaktadır.eğlence,alışveriş ve yemek için cazip fırsatlar sunmaktadır.Gordion alışveriş merkezi Türkiyede Breeam Serfitikasına sahip en buyuk binası olmakla birlikte Ankaranın ilk yeşil alışveris merkezidir.
Gordion alisverış merkezinde Zara,Carrafour,Network,Elektro Word,Cine Maximum,Berskhka,Mango gibi markalar bulunmaktadır.Gordion alışveris merkezınde genis ürünleri ve markaları dışında aileler için farklı yemek ve eglence fırsatları bulunmaktadır.Gordion alısveris merkezinde Ankara'nın 13 salomlu en buyuk sinamasıda burada bulunmaktadır.
Gordion alışveriş merkezi Çayyolu kavşağında bulunan merkeze ulaşım hem eskısehir yolu uzerinden hem de Çayyolu içinden toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Gordion Alışveriş Merkezi