Çiftlikköy Otelleri

En uygun Çiftlikköy otelleri hakkında bilmek isteyecekleriniz...

Çiftlikköy Otelleri

İyot kokusu ile tertemiz havasıyla şifa merkezi olan Çiftlikköy, İzmir Çeşme'nin güneyinde yer almaktadır. Yaz ayların da yerli yabancı birçok turisti ağırlayarak nüfus yoğunluğu yaşamaktadır. Ulaşım probleminin olmamasıyla birlikte Çeşme'ye 5 kilometre yakınlıktadır. Konaklama yapmak için en uygun Çiftlikköy Otelleri fiyatlarını, resmi internet sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ortalama nüfusu 700 civarın da olan Çiftlikköy beldesi, tipik Akdeniz iklimine hakimdir. Yılın sadece dört mevsimini rüzgârlı geçirerek kış mevsimi yaşayan Çiftlikköy, diğer ayları da bol güneşli ve yağışsız geçirmektedir. Tatilci misafirlerin en çok tercih ettiği Çiftlikköy Otelleri, oldukça rehavet görmektedir. Fırsatları kaçırmamak, kampanyalardan faydalanmak isteyen misafirlerimize sunulan özel rezervasyon tekliflerini online işlemler bölümünden değerlendirerek ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz.


Çiftlikköy beldemiz, üç tarafı denizlerle çevrili olan yarım adanın tam uçunda yer almasından dolayı konumu itibari ile bol rüzgâr almaktadır. Dört mevsim boyunca bu özelliğinden faydalanmak isteyen sörf tutkunlarının en çok tercih ettiği bölgeler arasın da yer alır. Yıl boyunca misafirinin hiç eksik olmadığı şirin tatil beldemizde konaklama yapma imkanına sahip olmanız için en yakın Çiftlikköy Otelleri tesisini ziyaret edebilir, deniz manzaralı lüks odalarından birini seçebilirsiniz. Gelen tatilci misafirlerini karşılayan Osmanlıdan kalma eski taş evlerle süslü daracık sokaklarını ince ince işleyen o tarihi güzellik görülmeye değer gerçekten. Sakızın hammaddesini bizlerle buluşturan sakız ağaçları ile tanışmak için, mis kokulu anason bitkilerinden topladığı özleri bala çeviren arıları yakından hissetmek için, Çiftlikköy Otelleri konaklama için doğru adres olabilir. Yılın yorgunluğunu isterseniz güneşlenerek, isterseniz de muhteşem denizin de kulaç atarak keyifli hale getirerek çıkartabilirsiniz.


Misafirlerine birbirinden farklı zengin tatlar sunan Çiftlikköy, başlangıçta sofranızı taptaze Çipura, Çingene Palamutu, Mercan, Levrek, Ahtapot, midye ile süslerken devamın da deniz ürünleri ile hareketlendirmektedir. Sofrasında deniz kültürünü bilmeyen misafirlerimizin muhakkak Çiftlikköy Otelleri, ziyaretinde bu lezzetleri tatmaları gerekmektedir. Önemli olan diğer bir konu da konaklama yapmak istediğiniz otelin sizlere sunacağı imkanlardır. Gezmenin dışın da otelimde de keyifli dakikalar geçireyim derseniz Çiftlikköy Otelleri bu konuda oldukça centilmendir. Denize sıfır oluşu, deniz manzaralı odaları, otele özel plaj konsepti, çocuklarınızın rahatlığını sağlamak amacı ile çocuk oyun alanları, spor aktiviteleri, su kaydırağı, açık-kapalı yüzme havuzu, eğitici animasyon gösterileri, çocuk uyutma odaları, dinlenme odaları, konferans salonları, yorgunluğunuzu atabilmeniz için Türk hamamı banyoları, Spa, sauna daha sayamadığımız birçok farklı hizmetler vermektedir. Kaliteli hizmetin sonun da müşteri memnuniyetinin olumlu sonuçlanmasına önem vererek titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Ege kıyısında yer alan şirin sakin tatil beldesinde tatil yapmak isteyen misafirlerimizin biran önce kesesine ve kafasına uygun otel araştırması işlemine başlamaları gerekmektedir. Uygun platforma ulaştıktan sonra online işlemler bölümünden anında odalarını ayırtıp, tatil için valiz hazırlıklarına başlayabilirler.

Çiftlikköy Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER