Çınarlı Köyü Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Çınarlı Köyü Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü otelleri, eşsiz doğal güzellikleri ile Marmara Adası'nda yer almaktadır.

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü, Marmara Adasına bağlı bir köydür. İstanbul'a 93 deniz mili, Erdek'e ise 22 deniz mili uzaklıkta yer almaktadır.Marmara Adasının sunmuş olduğu tüm doğal güzellikler ile iç içe bir yer olan Çınarlı Köyü eski bir Rum yerleşimidir. Köy, tarihi eser niteliğinde olan yüzlerce yıllık çınar ağaçları ile meşhurdur.Çınarlı Köyü'nün ekonomisi günümüzde balıkçılığa ve turizme dayanmaktadır.

Marmara Adası'nın 4 köyünden biri olan Çınarlı, adada turizm faaliyetlerinin en yoğun olduğu yerlerin başında gelmektedir.Tertemiz ve berrak denizi, uzun kumsalları, bozulmamış doğası, çınar ağaçları, eşsiz gün batımı ve turistik tesisleri ile Çınarlı Köyü her yıl pek çok tatilcinin ziyaret ettiği tatil beldelerinden biridir.

Çınarlı Köyü, pek çok doğa sporunun ve aktivitenin de yapılabildiği bir yerdir. Elverişli doğa yapısı sayesinde dağ bisikleti, doğa yürüyüşleri, olta balıkçılığı, avcılık, dalış, yelken, kano gibi birçok aktivite Marmara Adası Çınarlıda yapılabilecekleriniz arasında yer almaktadır.

Özellikle son yıllarda artan turizm faaliyetleri ile birlikte Çınarlı Köyünde pek çok konaklama tesisi, otel, pansiyon hizmete girmiştir. Marmara Adası Çınarlıda tatil yapmak isteyenlerin konaklamada da pek çok seçeneği vardır.

Çınarlı Köyü Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Çınarlı Köyü Plajı
Çınarlı Köyü Plajı

Çınarlı Köyü, Balıkesri Marmara Adasının cennet köşelerinden biridir. Aynı ismi taşıdığı Çınarlı Plajı ile de göz doldurmaktadır. Bu plaj, Marmara Adasına 33 km uzaklıkta yer almaktadır. Sessiz, sakin, huzur dolu günler geçirmek için Çınarlı Köyü oldukça idealdir. İnce kumsala sahip denizi ve kusursuz atmosferi ile ruhunuzu dinlendirecek bir yerdir. Marmara Adasının en güzel plajlarından biri bu köyde sizleri bekliyor.

Balıkesir otelleri sayfamızdan konaklayacak yerler bulabilir, Balıkesirin tarihi ve turistlik mekânlarını yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Balıkesir çevresinde konaklayacak otel ve gezilecek yerler hakkında birçok bilgiyi bu sayfa üzerinden edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunda bu sayfadan faydalanabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Balıkesir gezi rehberi sayfamızdan bölgedeki otelleri inceleyebilir, arama motorunu kullanarak farklı bölgelere bölge otellerine göz atabilirisiniz. Balıkesir seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Balıkesir gezi rehberi ve tarihi mekânlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.