Çuğra Otelleri

En uygun Çuğra Otelleri hakkında bilgiler...

Çuğra Otelleri

Marmara sularına hakim olan Çuğra'nın tarihi M.Ö dönemde olan 1200 yıllara dayanmaktadır. Balıkesir ilimizin ilçesi olan Erdek'in en ünlü plajlarından birisidir. İstanbul'a yakınlığı ile bilinmekte olan beldemiz incecik kumu ve berrak denizi ile göz kamaştırmaktadır. Yaz ayları boyunca birçok yerli yabancı turiste ev sahipliği yapan Çuğra Otelleri, bölgenin vazgeçilmez tesislerinizden biridir. Müşterilerine kaliteli konsept hizmeti sunmakla ünlüdür. Turizm cennetine yakın çevreden gelmek isteyenler için, İstanbuldan kalkan hızlı feribotu kullanarak Bandırma'ya kadar ulaştıktan sonra 22 kilo metre mesafede olan Çuğra'ya merkezden kolaylıkla ulaşım sağlaya bilirler. Otele servis hizmeti sunan Çuğra Otelleri, müşterilerinin kolaylıkla konaklayacakları adrese ulaşmalarını sağlamaktadır. Tatilcilerimiz otelin plaj boyunca dış tesislerinde lokantalarında nefis yemekler eşliğin hoşça vakit geçirebilirler.


Kültür bakımından Marmara ve Ege Kültürü ile yoğrulmuş olan Erdekte, mahalle kültürü hala devam etmektedir. Misafirlerimizin ilgi odağı olan taptaze kahvaltılık zeytini, şaraplık üzümleri ve balığı ile ün kazanmıştır. Bölgenin yöresel yemeklerini tadabileceğiniz Çuğra Otelleri konaklama yapmak ayrıcalıktır. Güneyinde yer alan birçok tatil yerlerini aratmayan ilçe, yaz aylarında nüfusunu 2 ye katlamaktadır. Doğa güzelliklerinin yanı sıra ün salmış tarihi kültürü ile de dikkat çeken ilçemiz, tatil misafirlerine farklı hareketlilik katmaktadır. Tam pansiyon her şey dahil fiyatlar eşliğin de Çuğra Otelleri, konaklama dışında misafirlerine güzel eğitici, öğretici aktiviteler hizmeti de vermektedir. Animasyon gösterileri, çocuk oyun parkları, spor salonları, açık-kapalı yüzme havuzu, dinlenme tesisleri, Türk hamamı, Spa, sauna salonları, su kaydırağı, spor aktiviteleri, su sporları bunlardan bir kaçıdır.


Erdek'in en popüler plajlarından biri olmaya hak kazanan tatilci turist'lerin en çok tercih ettiği Çuğra Plajı, altın renginde incecik kumu, berrak suyu ve Kapıdağ'ın enfes manzarasını arkasına alarak güzel bir resim oluşturmuştur. Plaj'a daha yakın olmak, süreden zaman kazanmak isteyen misafirlerimiz için en iyi seçim olabilecek Çuğra Otelleri, sezon kampanyaları da devam etmektedir. Plajın paralelinde bulunan palmiye ağaçları ile süslenmiş harika bir yürüyüş yolu bulunmaktadır. Bu yürüyüş yolu, genellikle akşamüstü bisiklete binip geziye çıkan misafirlerimizi ve yürüyüş yaparak dolaşan tatilcilerimizi ağırlamaktadır. Misafirlerimiz yılın yorgunluğunu Çuğra Otelleri plajında masmavi sulara kulaç atarak çıkartırken, ardından da masaj salonun da vücutlarını rahatlatabilirler. Tatilin keyifli yanlarından biri olan gezi turları ve tekne turları oldukça hoşça vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Alışveriş yapabileceğiniz çarşıları, dükkânları yöresel hediyelik eşya almanızda sizlere yardımcı olabilir. Çocuklarınız ve aileniz ile mükemmel tatil ziyafeti yaşamak ve yaşatmak için bir adım önde olabilir, sevdiklerinizi seçimlerinizden dolayı mutlu edebilirsiniz. İster telefonla ister internet üzerinden, resmi internet sayfasını ziyaret ederek tarihi kültürü hakkında bilgi alabilir, aynı zamanda kolayca indirim imkanlarından faydalanarak rezervasyon oluşturup istediğiniz odayı ayırt ettirebilirsiniz.

Çuğra Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER