Göltürkbükü Otelleri Toplam 14 Otel Bulundu

Harita

Göltürkbükü Otelleri

En uygun Göltürkbükü otelleri hakkında geniş bilgiler...

Göltürkbükü Otelleri

Şöhreti elden bırakmayan Göltürkbükü, günümüz de sosyete camiasının hemen hemen her isminin geçtiği, sosyete mekanı olarak nam salmıştır. Ege denizine hakim sahilleri ile Bodrum ilinin ilçesi olan Gündoğan'a bağlıdır. Bodrum kara yolları dile gelse de konuşsa keşke, tanık olduğu muhabbetler eşliğin de yapılan yolculukları. Binlerce yerli yabancı özellikle de Türk milletini ağırlayan Göltürkbükü Otelleri anıları anlatmakla bitmez. Bodrum şehir merkezine yakınlığı 22 kilo metre olurken, Bodrum havaalanına ise 45 kilo metre mesafededir. İster karadan, ister havadan, isterseniz de deniz yolu ile ulaşım sağlayacağınız çok keyifli bir beldedir. Rezervasyonların yok sattığı Göltürkbükü Otelleri, konaklama ayrıcalığı yaşamak isteyen müşterilerine özel konseptler hazırlamaktadır. Daha önceden iki ayrı köy olan Gölköy ve Türkbükü 1999 yılın da birleşme sağlayarak tek isim altın da toplanıp Göltürkbükü olmuştur.


Türkiye'nin son yıllarda eğlence ve dinlenme mekanlarının bir arada buluştuğu yer haline gelmiştir. Hemen hemen her kesin televizyon ekranların da izlediği adını duyduğu Göltürkbükü Otelleri, misafire doymadı. Zengin menü içerikleri ile turizm misafirlerini en iyi şekil de ağırlayan, hizmette kusur etmeyen Göltürkbükü Otelleri, bölgemiz de en gözde mekanlardan biridir. Başta gün batımı manzarası olmak üzere tatilcilerine birçok hediyeler dağıtmaktadır Göltürkbükü. Yaklaşık olarak yıl genelin de tam anlamıyla 8 ay yaz dönemi yaşanmaktadır beldemiz de. Yaz boyunca tatilcilerimizin çevre koyları görmeleri, için günü birlik tekne turları ile geziler düzenlenmektedir. Siz de bu güzelliklerden faydalanmak isterseniz hemen Göltürkbükü Otelleri internet sayfasından yerinizi yaz kış demeden ayırtabilirsiniz.


Havasının çok sıcak olması ile birlik de plajların çok kalabalık geçtiği turizm beldemiz, iğne atsan yere düşmez tabirini hak ediyor diyebiliriz. Özel plajlara sahip olan Göltürkbükü Otelleri, misafirlerine değerli olduklarını her zaman hissettirme imkanına sahip olmuştur. Gece hayatının keyfini yoğun yaşamak isteyen tatilcilerimiz için, birbirinden lüks mekanlar da tatilin akşam saatlerini diledikleri gibi değerlendirebilirler. Çocuklarınızın da rahatlığını unutmayan Göltürkbükü Otelleri, çocuklarınıza da sizler kadar tesisin her imkanından faydalanabilirlik inceliği sağlamaktadır. Çocuk oyun alanları, eğitici animasyonlar, su kaydırağı, çocuk havuzu, su sporları, spor okulları gibi birçok aktiviteye katılabilirler. Her şey dahil sunumu ile, oda kahvaltısı, açık büfe, akşam yemeklerin de taze balık çeşitleri, 5 çayı ikramları, mini bar gibi hizmetleri her daim mevcut olan Göltürkbükü Otelleri, konaklama fırsatlarını kaçırmayın. Özel iskele bahçelerin de yapacağınız yemek ziyafetlerini, sevdiklerinizle romantik anlar eşliğin de güzel sohbetlere dönüştürebilirsiniz. Bodrum denince akla ilk Göltürkbükü'nün geldiği artık arş inal. Ön hazırlık olsun diye sizler için hazırlanmış özel internet sayfalarına göz atmanız da çok fayda göreceksiniz. Bölgenin tarihi hakkın da, gezilecek görülecek yerleri hakkın da bilgilere gezi rehberi bölümü sunum yapmaktadır. Online işlemler bölümünden de hazır rezervasyonlar yapılabiliyor.

Göltürkbükü Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Madnasa Antik Kenti
Madnasa Antik Kenti

Türkiye nin gözbebeklerinden olan Madnasa Antik Kenti, Muğla Ovacık bölgesinde konumlandırılmıştır.

Madnasa Antik Kenti nin tarihinden ve kalıntılarından biraz sözedelim. Madnasa hakkında çok fazla bilgi bilinmemektedir. Maussalos döneminde Halikarnassos a göç edilmeye zorlanan halkın ardından kent tamamen boşaltılmıştır. Bölgeye her nedense çok fazla ilgi gösterilmemiştir, burada herhangi bir arkeolojik kazı çalışması yapılmadığından günümüze kadar sadece birkaç kalıntı ve birkaç kaya mezarı bırakmıştır. Turizm ve Kültür Bakanlığı nında katkıları olursa bölgede eğer bir arkeolojik kazı yapılırsa gün yüzüne çıkacak birçok eser bulunucağı kesin olarak bakılıyor.

Tarihimize pek fazla değer verilmediği ülkemizde umarım bunun gibi kalıntıları gelecekte başlı başına sadece bir yapı olarak bırakılmasına izin vermeyeceğiz dileğini temenni ediyoruz. Eğitim düzeyimiz ve sosyal yapımız düzenlenip, tarihimizi biraz daha detaylı anlatabilirsek eğer geleceğe ümit ve umutla bakabiliriz.