Göynük Otelleri Toplam 16 Otel Bulundu

Harita

Göynük Otelleri

Mavi bayrak ödülünü almaya hak kazanmış plajları ile Göynük otelleri...

Göynük Otelleri

Göynük, Türkiye il sınırları için de bulunan Antalya ilinin ilçesi olan Kemer'e bağlı bir tatil beldesidir. Yıl boyunca tatil sezonların da beldeye binlerce yerli yabancı turist gelmektedir. Tüm tatilci misafirlerin genel de tercih ettiği Göynük Otelleri bölgede oldukça fazladır. Günümüz de artık ulaşım sorununun yaşanmamasından dolayı tatil beldemize gelmek çok kolay. İsterseniz hava yolu, kara yolu ya da deniz yolunu kullanarak giriş yapmanız mümkün. Terminallerden Göynük Otelleri ücretsiz servisinden faydalanarak da ulaşabilirsiniz. Beldemiz mavi bayraklı plajları ve doğa harikası güzelliği ile turistlik bir yerleşim harikasıdır. Göynük ilçesine 9 kilo metre yakınlık göstererek, il merkezine 35 kilo metre mesafede yer alır. Turizm beldemizin kendine ait toplam üç mahallesi bulunmaktadır. Bunlar; cumhuriyet mahallesi, Esentepe mahallesi ve Değirmendere mahallesidir.


Göynük'ün günümüz de bilinen en eski tarihi araştırmalara göre MÖ 690 yıllarına kadar dayandığı söylenmektedir. Toprak bakımdan da çok verimli bir bölge de yer almaktadır. Şehir merkezlerine her gün düzenli tur düzenleyen Göynük Otelleri müşterilerini memnun etmek adına her şeyi düşünmüştür. Bölgenin de en gözde tesisleri arasın da yerini almıştır. Yavaş yavaş keşfedilmeye başlanan beldemizin doğa güzellikleri anlatmayla bitmez. Tatil zamanlarının keyifle değerlendirildiği tatil cennetin de Göynük Otelleri eşliğinde konaklama yaparak günlük programlarınızı aktif hale getirebilirsiniz. Gezilecek görülecek tarihi yerlere düzenlenen günlük turlara katılarak tarihi, yerin de yaşama imkanına sahip olursunuz. Sıkılmaya bile fırsatınızın olmayacağı turlar sayesin de, var olan genel kültürünüze yepyeni sayfalar ekleyeceksiniz. Her gün yeni farklı şeyler öğrenerek yeni lezzetlerden tatma imkanı bulacaksınız. Gizli bir diyar olan Göynük Kanyonu turist tatilciler tarafından çok merak edilerek ziyaret edilen bir yerdir. Bu eşsiz manzaraya şahit olmak, anı değerlendirmek çok keyif veren bir durumdur tatilciler için.


Göynük'ün adeta simgesi haline gelmiş olan Göynük Kulesi, her geçen gün biraz daha farlı selamlamaktadır misafirlerini. Bu kuleyi görmek için kilo metrelerce yol tüketen tatilcilerimizi ağırlamak Göynük Otelleri görevi haline gelmiştir. Çevre hakkında daha fazla bilgi edinmek adına sizler için Göynük Otelleri tarafından hazırlanan resmi internet sayfaları oldukça doğru bilgi aktarmaktadır. İnternet sayfalarını takip ederek bilmediğiniz her şey hakkın da kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu edecek aktiviteleri unutmayan Göynük Otelleri , onlar için keyifli oyun alanları, çocuk havuzları, spor okulları, eğitici animasyon hizmetleri de vermektedir. Büyükler de olduğu gibi küçüklerde de ince nüanslar düşünülerek yatırımlar yapılmıştır. Gezi tatilinize çıkmadan önce mutlaka bir kez daha düşünerek doğru kararlar vermek adına çok sağlam araştırmalar yapmalısınız. Hiç bir gerginliğe meal vermeden sizlerin mutlu bir şekil de ayrılmanıza özen gösteren tesisimiz için vereceğiniz en doğru karar zamanın da size uygun en güzel odanızı ayırtmak olacaktır.

Göynük Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Göynük Kanyonu
Göynük Kanyonu

Gizli bir diyardır, Göynük Kanyonu. Daha yeni yeni keşfedilmeye başlanmıştır onun naçizane güzelliği. Henüz çok fazla bilen ya da bu eşsiz güzelliğe şahitlik eden pek kimse yoktur aslında. Ancak gidenlerden doyanların tatil güzlerine kesinlikle eklediği bir yerdir, Göynük. Görenler hayranlıklarını anlatmakla bitiremezler.

Şelalelerin görkemiyle gözleriniz kamaşırken suyun sesi yılın yorgunluğunu almak için inceden inceye akacaktır. Hayalinizde eğlenceden sonra kafanızı dinlemek için sakin, huzurlu bir yer bulmak varsa Kemer'e gelip bu doğal güzellikle bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Çevresinde bulunan büfe ve restoranlar damağınıza unutulmaz tatlar bırakırken bölgede ki otellerde de rahat bir uyku çekip bir sonraki güne bütün bedeninizi hazırlamış olursunuz. Artık yeni şeyler keşfetmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yeni rotanız için size Olympos Antik Kenti, Beldibi Mağarası ve Phaselis Antik Kentini de önerebilirim. Doğanın karşısında cezp olacağınız bu yürüyüş sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Yol boyunca serinlemek isteyenler benzersiz doğal plajların turkuaz rengi sularına girebilirsiniz. Ayrıca Göynük ün kendine has buz gibi serin suyunun kucağına atabilirsiniz kendinizi. Heyecan arayanların istasyonu Göynük Kanyonu şimdi sizleri bekliyor.

Zafer Kulesi

Göynük'ün simgesi haline gelen Zafer Kulesi 1923 yılında Cumhuriyet döneminin il kaymakamı olan Hurşit Bey tarafından yaptırılmıştır. Zafer Kulesinin önemli bir özelliği de kulenin ilçenin hakim olduğu bir yükseklikte bir yere yapılmış olmasıdır. Kulenin özelliklerine bakacak olursak altıgen taş temel üzerine 3 katlı ahşap basılı mimarisiyle yapılan Zafer Kulesi Kurtuluş savaşının çoşkularını duygularını yansıtan bir eserdir.Kule 1960 yılında mimari yapısına dokunulmadan restore edilmiştir. Kulenin katlarında tüm etrafını kaplayan balkonlar yer almaktadır.En üst katta ise kulenin yuvarlak kemerli pencerelerinin yerini yuvarlak pencereler almış,kulenin üzeride külah ile örtülürek farklı bir ahenk katmıştır.Bu bölgeyi gezdikten çevresinde gezerek piknik yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. Kurtluş savaşının zaferine sonsuza dek mimarisinde saklayacak olan Zafer Kulesini gezdikten sonra bu bölgede yer alan Seben Gölü, Akkayalar Travertenlerini gezecek yerler listenize ekleyebilrisiniz.

Zafer Kulesi