Güllük Otelleri

Güllük otelleri, Ege Bölgesi'nin güneyinde bulunmaktadır.

Güllük Otelleri

Ege bölgesinde bulunan Bodrum ilimizin ilçesi olan Güllük, turizm sektörünün hızlanma sağladığı körfez beldesidir. Milas-Bodrum karayolu üzerinden 8 kilometre sonra tatilci misafirlerine hoş geldin diyen Güllük beldemiz görülmeye değer güzelliğe sahiptir. Sıklıkla karşılaşacağınız Güllük Otelleri ile tatilinize başlayarak ilk adımı atabilirsiniz. Tarihi hakkın da bilgiyi genelde Bizans kaynaklarından bulabildiğimiz belde, balıkçı kasabası olarak tasvir edilmektedir. Bu şirin kasabanın yani aynı zaman da körfez olan turizm merkezinin çok fazla ziyaretçisi bulunmaktadır. Her yıl yüzlerce kişiyi kabul eden beldemiz de misafirler genel de Güllük Otelleri tesislerin de konaklama sağlamaktadır. Her bütçeye uygun fiyat listesi ile müşterilerini memnun ederek uğurlamaktadır. Güney Egenin tarihi mekanlarına yakınlık gösteren beldemiz de zaman geçirmek bir hayli güzel.


Coğrafi konum olarak görsel açıdan bakıldığın da kendine hayran bırakan Güllük, körfezinde ki hareketlilik ile daha bir canlılık kazanmaktadır. Misafirlerimizin gelmek için zorluk yaşamayacağı konum da olduğu için, hem kara, hem de deniz yolu ile keyif dolu yolculuklar yapabilirler. Günümüz de internetin çok yoğun kullanılması sayesin de internet üzerinden Güllük Otelleri için çok kolay rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Geniş konsepti bulunan tesisimiz müşterilerini rahat ettirmek adına tüm güzellikleri düşünmüştür. Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası gibi talep gören istekler mevcuttur. Büyükler gibi küçüklerin de rahatlığını düşünen Güllük Otelleri, onlar için de oyun parkları, çocuk havuz, eğitici animasyonlar düzenleyerek mutlu olmalarını sağlamakta. Siz kahvenizi yudumlayıp kitap okurken çocuklarınız da kendi alanların da zaman geçirmektedir. Güne birbirinden lezzetli kahvaltı ikramları ile başlayabilirsiniz.


Ailenizle birlikte balık tutmaya gidebilir ya da yürüyüşe çıkarak sahilde gezinti yapmak isteyen müşterilerimiz, günün yorgunluğunu atlatmak için Güllük Otelleri Türk hamamı banyoları ile dinlenme sağlayabilirler. Turizm beldemiz de tarihi yerler için yapılacak ziyaretleri kolaylaştırmak adına Güllük Otelleri eşliğin de şehir gezi turları düzenlenmektedir. Tarih kokan yerlerde tarihi hissetmek adına yapacağınız geziler sayesin de çocuklarınızın genel kültürüne katkıda bulunmuş olursunuz. Fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirebilir, dokunarak güzellikleri hissedebilirsiniz. Taze balığın bolca olduğu belde de, lüks balık restoranları da oldukça fazladır. Adınıza ayırtılan masalar da balık keyfi yaparken taze deniz ürünlerinin tadına da bakabilirsiniz. Çarşı alışverişlerinizi bir birinden özel dükkanlardan yaparak, sevdiklerinize küçük ama değerli yöresel eşyalar alarak hediye edebilirsiniz. Yılın yorgunluğunu hakkını vererek üzerinizden atabileceğiniz güzel bir tatil beldesidir Güllük. Aklınız da soru işaretleri kalsın istemiyorsanız daha önce Güllük Otelleri tesislerin de konaklama yapmış gerçek kişilerin internet sayfasın da yapmış yorumları okuyabilirsiniz. En azından kesin bilgiye ulaşır gönül rahatlığı ile tatil planı hazırlıkları yaparsınız. Kredi kartlarına taksit yada peşin ödemeler de ekstra puan kazanma şansı yakalamak için, internet sayfasında ki online işlemler menüsünden otel rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güllük Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER