Gündoğan Otelleri

En uygun fiyatlı Gündoğan otelleri hakkında detaylı bilgiler...

Gündoğan Otelleri

Bodrum yarımadasının kuzey kıyısına kalan, Yalıkavak ile Göltürkbükü beldesinin tam ortasında yer alan Gündoğan beldesi ortalama 5400 nüfusa sahiptir. Bodrum merkeze 25km mesafesi olan bu beldenin henüz yapılaşmamış olmasından ötürü keşif edilemeyen görülmeye değer bölgeler arasındadır. Tatilden beklentiniz sakinlik ve sadece huzur ise o halde Gündoğan Otelleri sizler için en doğru adres olacaktır. Bu belde üzerinde diğer tatil beldelerinde olduğu gibi butik oteller, pansiyon ya da apart seçenekleri haddinden fazla değildir. Ancak Gündoğan Otelleri konuklarına deniz kenarı veya narenciye bahçelerinde muhteşem görselliğiyle hizmet verdiğini bilmelisiniz. Tarih turizmi bakımında Yel Değirmenleri, Kiliseler ve Kaya Mezarlarının yer aldığı Gündoğan beldesi, MÖne dayanan kalıntılara sahip olup, mutlaka görülmesi gereken bölgelerden biridir. Eğer Gündoğan Otelleri içinde konaklamayı düşünürseniz, en eski tarih kalıntılarını sergileyen Apostol Kilisesini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.


Oldukça temiz ve bakımlı şekilde doğa içinde yer alan sahili, sizlere huzurun kapısını aralayacak ve kendinizi dinlemenizi sağlayacaktır. Bu nedenle Gündoğan Otelleri bir yandan da huzurun adresi olarak adlandırılabilir. Mimari yapısı oldukça güçlü şekilde tasarlanan otel konseptiyle sizlere en iyi şekilde ağırlayacak olan Gündoğan beldesi, keşfinizin ardından daimi adresiniz olacağından emin olabilirsiniz. Pırıl pırıl denizi, tertemizi kumsalı ve insanı kendine aşık eden doğasıyla bir bütün oluşturan Gündoğan Otelleri, her bakımdan rahatınızı sağlayacak konfora sahip tesislerden oluşmaktadır. Dilerseniz gün içinde plajının keyfini sürebilir ya da çevresini gezerek farklı ortamları ziyaret etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Her bir otel bünyesinde fitness merkesi, sauna, çocuk oyun parkı gibi hizmetleri sunarken bazıları ise spa merkezi, aguapark, çocuk bakımı, şok havuzu, tuz banyosu gibi çeşitli aktiviteleri sizlere sunmaktadır.


Bu hizmet detaylarını görmek ve içlerinden uygun olan bir tesise rezervasyon yaptırmak isterseniz, o halde sitemiz üzerinden Gündoğan Otelleri kapsamında sizlere sunulan hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. Birden fazla otel seçeneğini sizlere sunan Gündoğan beldesi, yerli halkının samimi tavırlarıyla da kendini bozmayan bölgeler arasında olduğunu sizlere hissettirecek ve kendinizi bu bölgede yabancı gibi görmeden oldukça rahat şekilde tatilinizi yapabileceksiniz. Tatil demek sadece çılgınlar gibi eğlenmek anlamına gelmediğinden sakinliği seven bireyler için oldukça uygun bir ortam sunan Gündoğan Otelleri, bünyesinde konuklarının eğlenmesi içinde çeşitli aktivitelere yer vermiştir. Dolayısıyla sakinlik dediğimizde aklınıza bomboş bir otel ve plaj değil tatilcilerini her beldenin otellerinde olduğu gibi eğlendiren ve memnun kılan tesisler gelmelidir. İşte bu sebeple görülmeye ve keş edilmeye değer bir belde içinde yer alan Gündoğan Otelleri her sezon sizler için hazırda beklemektedir. Ailenizle, kız arkadaşınızla veya tek başınıza sıkılıp bunalmadan tatil geçirebileceğiniz bu beldenin otellerini, sitemiz üzerinden hızlıca gözden geçirebilir, sizlere erken rezervasyon ya da sezon indirimi gibi sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz.

Gündoğan Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Apostol Kilisesi
Apostol Kilisesi

Muğla Ovacık ta bulunan Apostol Kilisesi, bölgede en eski tarihi kalıntılarından biridir. Tam tarihi bilinmemekle beraber Kilise muhteşem görünüşüyle gelen misafirleri görkemiyle cezbediyor.

Teknelerle veya kara yoluyla bölgeye ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Buraya en kolay ulaşım deniz yoluyla olmaktadır. Mimarisiyle dikkat çeken Kilise M.Ö. 2.yüzyıl zamanlarında kurulmuş ve Bazilika planıyla dikkat çekmektedir.

Değişik tarihi kalntıları bulunan kilise, özellikle 6. ve 12. yüzyılda yapılmış eserleri barındırmaktadır. Bugüne kadar çok fazla deformasyon geçirmeyen eserler halen kilisenin belirli bölümlerinde muhafaza edilmektedir. Tarih kokan bu yerlerin dışında bölgede deniz, kum ve doğanın binbirtürlü güzelliğini yaşamanız mümkündür. Apostol Kilisesi ne halen birçok turist ziyaret etmektedir. İnançlarına göre dilek dileyen misafirler her sene buraya gelmenin tekrarını yaşamaktadırlar.