Güzelbahçe Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Güzelbahçe Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Güzelbahçe Otelleri

İzmir Bölgesinin en kıyı ilçelerinden birisinde bulunan Güzelbahçe otelleri, mavi il yeşilin iç içe geçtiği bir bölgededir..

Güzelbahçe Otelleri

İzmir Bölgesinin en kıyı ilçelerinden birisi olan ve yarım ada bölgesinde bulunan Güzelbahçe'nin İzmir merkeze uzaklığı yaklaşık olarak 24 km'dir. Doğusunda Narlıdere, batısında Urla, Güneyinde ise Seferihisar ilçeleri yer almaktadır. Toplam 9 mahalleden oluşan İzmir Güzelbahçe'nin sahil şeridinin uzunluğu 6.5 km  dir. Bu sahil şeridi Narlıdere ile Zeytinalanı arasında yer almaktadır. Bu sahil şeridinde geçtiğimiz yıllarda çevre düzenlemeleri yapılmış, plajlar  ile yürüyüş alanları halkın kullanımına açılmıştır.

İzmir Çeşme otobanının üzerinde bulunması sayesinde ilçenin ticaret ve turizm alanında canlılık kazanmasını sağlamıştır. Deniz kenarında olması, doğal güzelliklere sahip olması ve kolay ulaşılabilir olması gibi etkenler sayesinde özellikle hafta sonları İzmirliler 'in sıklıkla ziyaret ettiği bir bölge olmuştur.İzmir Güzelbahçe  de yaşayan nüfusun büyük kısmı balıkçılık ve tarım la uğraşmaktadır. İlçede büyük sanayi kuruluşu yer almamaktadır. Halk geçimini tarımsal üretimden ve balıkçılıktan sağlamaktadır. İlçenin deniz kıyısında yer alması balıkçılığın yaygın olmasını sağlamıştır. Güzelbahçe'de oldukça büyük bir balık pazarı yer almaktadır. Ayrıca; ilçede ralli yarışları ve yamaç paraşütü gibi spor etkinlikleri de bulunmaktadır. 

Güzelbahçe Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER