Ildırı Otelleri

Sessiz, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Ildırı otelleri en doğru duraktır.

Ildırı Otelleri

Ildırı tatil beldemiz, mutluluğun eksik olmadığı Ege bölgemizde bulunan, güzel deniz kıyılarına sahip zenginliği ile bilinen İzmir ilimizin ilçesi olan Çeşme'ye bağlıdır. Çeşme'nin 20 kilo metre kadar kuzey doğusun da yer alan beldemiz, yüzünü adını verdiği körfeze çevirmiştir. Yıllık olarak her sezon yerli yabancı turizm tatilcisi ağırlayan beldemiz, her sene nüfusunu sezonluk olarak 20 katına çıkarmayı başarmıştır. Gelen misafirlerini genel de bölgede sıkça rastlanan Ildırı Otelleri eşliğinde ağırlamaktadır. Ayrıcalıklarını hissetmeleri adına konuklarına özel sunumlar hazırlayan Ildırı Otelleri, her geçen gün daha iyisini yapmak için değişken konseptler hazırlar. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile hizmet veren Ildırı Otelleri, misafirlerini üzmemekte kararlı. Kolayca iletişim kurabilmeniz için özel hazırlanan internet sitesi sayesinde, her türlü sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.


Bölgede yapılan arkeolojik kazılar sayesin de Ildırı da, ilk çağlardan beri yerleşim olduğunu kanıtlayan deliller elde edilmiştir. Buram buram tarih kokan havası ile tatilcilerimize güzel zaman geçirmeyi vaat eden beldemiz de keyifli günler hiç bitmemektedir. Tatilin en iyi olduğu Mayıs ve Eylül ayların da program yapmak isterseniz, mutlaka Ildırı Otelleri yapmış olduğu indirimli tatil paketlerini takip etmeye özen gösterin. Ulaşımın çok kolay işlediği beldemiz de, turizm tatilcilerimiz için düzenlenen özel turlar sayesinde günlük gezi programlarınız daha hızlı ilerler. Bunun yanı sıra Ildırı Otelleri müşterileri için düzenlediği şehir merkezi servislerinden faydalanarak da çarşı alışverişlerine çıkabilir, sevdiklerinize güzel hediyeler alma imkanı bulabilirsiniz. Gelmişken kendi imkanlarımla çarşıya pazara çıkayım belde halkı ile tanışayım derseniz toplu ulaşım olarak da, minibüsler her daim ilçe merkezine ve plajlara sefer uygulamaktadır. Deniz, kum, güneş hiç eksik olmasın derseniz beldemiz de güzel bir tatil sizleri bekliyor.


Tatilci misafirlerimiz gün içerisin de, güzel plajlar da denizin tadını çıkararak kulaçlar atabilir, akşamın da ise sahilin de güzel yürüyüşler yapabilirler. Her günleri dolu dolu geçecek olan vakitlerini iyi değerlendirmeleri açısından lüks balık restoranlar da taze balık ve deniz ürünlerinin değişik lezzetlerini tatmayı unutmamalılar. Genel kültürünüze bir yenisi eklemek için sizleri bekleyen, Erythra kenti ziyaret ederek, birbirinden güzel fotoğraflarla anı ölümsüzleştirebilir, tarihi yerin de yaşama zevkine kavuşabilirsiniz. Gün batımında Ildırı Otelleri dönüş yaptığınız da sizi akşam yemeğine hazırlamak üzere çok özel Türk Hamamı banyonuzu yaptıktan sonra, akşam programlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte çok güzel tatil yapacağınız, konaklama esnasın da Ildırı Otelleri imkanlarından faydalanabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Büyük-küçük açık havuz, su kaydırağı, su sporları, çocuk oyun alanları, çocuk parkı, dinlenme odası, spor okulu, spa, sauna, Türk hamamı, solaryum ve kuaför her şey dahil hizmetin de verilmektedir. Yaşam standartlarınıza kaldığınız yerden tatil boyunca Ildırı Otelleri tesisinde devam edebilirsiniz.

Ildırı Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Ildırı Eski Erythrai
Ildırı Eski Erythrai

Erythra Antik Kenti günümüzde Ildırı olarak adlandırılan çeşme yakınlarında bulunan antik kenttir. İsmi yunanca kırmızı anlamına gelen kelimeden türediği varsayılmaktadır. Arkeolojik kazılar sonucu Tunç Devrinden kalan eserler gün yüzüne çıkmıştır. Yani Tunç devrinden bu yana yaşam olduğu kanıtlanmıştır. Şehrin tarihi dokusunu bölgeyi ziyaret ettiğinizde hissediyorsunuz. Roma döneminde aktif yaşamın devam ettiği şehir şarapları, kâhinleri ve keçileri ile ünlenmiştir. Eğer yüksek bir tepeden kenti izleme imkanı bulursanız antik tüm kalıntıları ve eserleri görebilirsiniz. 

Çeşme ve Alaçatı otelleri sayfamızdan konaklayacak yerler bulabilir, Çeşmenin tarihi ve turistlik mekânlarını yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Çeşme çevresinde konaklayacak otel ve gezilecek yerler hakkında birçok bilgiyi bu sayfa üzerinden edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunda bu sayfadan faydalanabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Çeşme gezi rehberi sayfamızdan bölgedeki otelleri inceleyebilir, arama motorunu kullanarak farklı bölgelere bölge otellerine göz atabilirisiniz. Çeşme seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Çeşme gezi rehberi ve tarihi mekânlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.