İleribaşı Otelleri

En uygun İleribaşı otelleri hakkında bilgiler...

İleribaşı Otelleri

Akdeniz kıyıları üzerinde yerini almış muhteşem bir tatil cennetidir İleribaşı. Antalya ilimizin Belek ilçesine bağlı bir tatil yeridir. Her yıl binlerce yerli yabancı turist ağırlayan beldemiz, Akdeniz iklimine sahiptir. Tatilcilerimizin konaklama esnasında en çok tercih ettiği beldemizde bulunan, İleribaşı Otelleri, bölgeye hakim en gözde tesislerden birisidir. Tatilinizde rahat etmek, güzel bir uyku çekmek için konaklama yapacağınız otellerde çok önemli. Ulaşımın rahat ve bir o kadar da kolay olan beldemize, özel aracınızla, otobüs turları ile ya da havayolunu kullanarak ulaşabilir, bulunduğunuz terminallerde İleribaşı Otelleri sağlamış olduğu müşteri servislerini de ücretsiz kullanarak tesisinize gelebilirsiniz. Havanın sıcaklığını teninizde hissederek kurmuş olduğunuz muhteşem plaj hayallerine bir adım daha yakınsınız artık.


Yerli yabancı tüm tatilcilerimizin gönül rahatlığı ile gönlünce dolu dolu vakit geçirdikleri her gün, yeni yerler keşfederek görme imkanı buldukları beldemizde, İleribaşı Otelleri konaklama imkanları da çok güzel. Sizlere ev sahipliği yapmanın dışında, sizlere yardımcı olmak adına tarihi yerlere kolaylıkla gidebilmeniz için günlük turlar düzenlemektedir. Her gün başka yerde programınıza devam ederken, yöresel yemekleri yeme şansı yakalayıp, yöresel hediyeler satın alabilirsiniz. Çocuklarınıza da faydalı olan bu yerler sayesinde genel kültürünüzü biraz daha genişletme imkanı bulacaksınız. Çocuklarınızı unutmayarak onlar içinde güzel şeyler düşünen İleribaşı Otelleri, sıkılmalarına ihtimal bile vermeyen aquapark havuzları oluşturmuştur. Tatil anlayışının sadece denizden ibaret olmadığını düşünen tatilci ziyaretçiler, bol yeşilliğin olduğu bölgede oksijen eşliğinde yürüyüş yapabilme imkanına da sahipler. Çocukları ile birlikte mesire alanlarında piknik keyfi yaparak çocukları doğa ile tanışmalarını sağlamış olurlar.


Bir gününüzü Belek plajlarında bronzlaşarak, masmavi denizinde kulaç atarak vücudunuzu hareketlendirirken, daha sonra kumsalda spor aktivitelerinde oyunlara katılabilirsiniz. Denizden günlük tutulan balıkların tadına, İleribaşı Otelleri lüks restoranlarında size özel hazırlanan masanızda deniz ürünleri eşliğinde bakabilirsiniz. Tatili en çok ilgi gören tarihi tiyatroyu gezerek taçlandırmak isteyen misafirlerimiz, Aspendos Tiyatrosunun muhteşem tarihi güzelliği karşısında şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Toplam 7500 kişi kapasitesine sahip tiyatro günümüze gelmiş nadir olan tarihi kalıntılardan biridir. Son olarak da İleribaşı Otelleri sabah açık büfe kahvaltı sonrası, bölgede bulunan stadyum, kuleler, Selçuklu mescidi gibi dönemin diğer yapılarına da ziyarette bulunabilirsiniz. Gelmeden önce bölge ve İleribaşı Otelleri hakkında geniş çaplı bilgi almak isterseniz, resmi internet sayfası size yardımcı olabilir. Özel olarak siz değerli müşteriler için hazırlanmış internet sitesinde, gezi rehberi bölümünden tatilinizi programlara ayırabilir, kampanyalar hakkında haberdar olabilirsiniz. Her bütçeye uygun oda seçenekleri ile kredi kartlarına vade farksız taksit yapılmaktadır. İster telefonla ister online hizmetler butonundan rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirerek tatil hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

İleribaşı Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER