İnkumu Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

İnkumu Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

İnkumu Otelleri

Bartının en güzel plajlarına sahip olan İnkumu otelleri, Dünyanın gözde otelleri arasındadır.

İnkumu Otelleri

Bartının , olağanüstü güzellikteki koyları temiz kumları, az dalgalı sularıyla beğenilmektedir.

İnkumu Plajı Bartına 14 km uzaklıktaki plaj için cennetten bir köşe demek çok da abartılı sayılmaz. İnkumunda, kumsalın kuzeyini mavi ve turkuaz sularıyla Karadeniz, güneyini de yemyeşil orman denizine bürünmüş İnkumu dağı çevreler.

Dağın en üst noktasından kara ile denizin yani yeşil, mavi ve turkuaz renklerin buluşmasını seyrederken ayrı bir güzellik sergiler.

İnkumu Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

İnkumu Plajı
İnkumu Plajı

Bartın ın kuzeyinde yer alan İnkumu Plajı Bartın a 15 km mesafede yer almaktadır. Eşsiz turizm güzelliklerine sahip olan İnkumu Plajı bölgenin en önemli turizm merkezlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

İnkumu plajının 3 km uzunluğunda bir kıyı şeridi bulunmaktadır. Doğa harikası bir yer olan plajın çok temiz bir denizi bulunmaktadır. Etrafındaki çam ağaçlarıyla kaplı yeşilin her tonuna rastlayabileceğiniz ormanlık alanı da İnkumu Plajına ayrı bir güzellik katmaktadır. inkumu Plajı yerli ve yabancı turistlerin çok fazla ilgi gösterdiği bir plaj olarak bilinmekte olup çok temiz bir yapıda olan denizi ve etrafındaki doğa güzellikleri sebebiyle de her geçen sene artan bir potansiyelle karşılaşmaktadır.

Bundan seneler önce gurbetçilerin genelde geldiği bir yer olarak bilinen İnkumu Plajına daha sonra yakın şehirlerden gelen misafirler oldukça ilgi göstermeye başlamış günümüzde ise daha çok bilinen bir yer olarak özellikle yaz aylarında yabancı turistlerin de ilgi göstermeye başladığı bir turizm cenneti olarak iyice tanınmaya başlamıştır. Bütün Bartın ın neredeyse yazın göç ettiği İnkumu Plajına bir ırmak boyu geçilen doğa harikası yemyeşil bir alanın içerisinden geçmekte olan 15 km asfalt bir yol sonrası ulaşabilirsiniz. Ormanlık bir alanın hemen dibinde yer alan plaj bölgede kesinlikle görülmesi gereken bir yer olarak İnkumu nda ziyaretçilerini beklemektedir.