Karagözler Otelleri

Fethiye Karagözler Otelleri hakkında detaylı bilgiler...

Karagözler Otelleri

Karagözler, Ege bölgesinde bulunan Muğla ilimize bağlı Fethiye ilçesinin mahallesidir. Adını bu güzel mahalleden alan Karagözler Otelleri, yıllık binlerce yerli yabancı turizm misafiri ağırlamaktadır. Bölgede en çok satan oteller arasında yer alan tesisimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile tatilcilerine keyif dolu günler vaat etmektedir. Fethiye ilçemiz, Ege bölgesinin Akdeniz bölgesine sınır olan Muğla'nın engebeli arazisi üzerinde yaşam sürmektedir. Tatil sezonlarının en hareketli geçtiği şehrimizin en klas mahallesinde konaklama yapmak isteyen müşterilerimiz için, Karagözler Otelleri en iyi yatırımlarını yaparak en gözde tesisler unvanına sahiptir. Yaz aylarında sıcak ve kurak mevsime sahip olan tatil beldemiz, kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Yılın dört mevsimi tatil yapmak için uygun bölge olan beldemizde konaklama işlemini, Karagözler Otelleri ile rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Otel ve bölge hakkında bilmediğiniz her şeyi sizler için hazırlanan resmi internet sayfasını ziyaret ederek öğrenmeniz mümkün.


Ultra lüks odalara sahip olan Karagözler Otelleri, tatilci misafirleri için tesisinde özel yatırımlar sonucu oluşturduğu fitness center, özel masajlı küvetler, su terapisi, vücut ve yüz bakımı odaları gibi hizmetlere ver vermektedir. Yat kiralama konseptini de hizmete sunarak Karagözler Otelleri ayrıcalıklarını bir kez daha tatilcilerine aktarmış olmaktadır. Kesinlikle ulaşım problemi yaşamayacağınız tatil beldesinde, gezilecek görülecek yerlere gitmek için rahat etmeniz açısından Karagözler Otelleri tarafından, siz misafirleri için günlük olarak düzenlenen şehir turlarına katılarak hizmetten faydalanabilirsiniz. Küçük çocuklu ailelerimiz ekstra masraflarını en aza düşürmek adına düşünülen 0-6 yaş ücretsiz çocuk konaklamaları sizler için kaçınılmaz bir fırsattır. Denizinin muhteşem rengi ve tertemiz olması ile eşiniz ve çocuklarınız la birlik de doyasıya deniz sefası sürebileceğiniz en göz de tatil beldelerinden biridir. Erken rezervasyonlarınız de ekstra indirimlerden faydalanmak için internet sayfasından online rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi mekanlara da sahip olan Fethiye, Türkiye de önde gelen turizm şehirlerinden biridir. Bölgeye hakim olan Karagözler Otelleri sayesinde merkeze yakın olarak, merak ettiğiniz o güzel tarihi mekanları gezme fırsatı bulabileceksiniz. Gezi programınıza Fethiye kalesi, Fethiye müzesi ile başlangıç yapıp, ardından yorgunluğunuzu Karagözler Otelleri özel restoranlarında taze balıkların tadına bakarak günün etüdünü yapabilirsiniz. Bir sonraki gün tarihi çarşılarda bulunan hediyelik eşya dükkanlarında satılan yöreye ait hediyelik eşyalardan beğendiklerinizi sevdiklerinize hediye etmek adına satın alabilirsiniz. Denize sıfır özel plajları bulunan Karagözler Otelleri ayrıcalıkları bunlarla da sınırlı değil. Sizler kadar çocuklarınızı da düşünerek mutlu olmaları için su kaydırağı, çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, eğitici animasyon gösterileri hizmeti vermektedir. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına hemen rezervasyon yaptırarak bir adım atabilirsiniz.

Karagözler Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER