Kepez Otelleri Toplam 0 Otel Bulundu

Harita

Kepez Otelleri

Cennet diyarı olan Antalya'nın bir başka köşkü de Kepez Otelleridir.

Kepez Otelleri

Bazı tatil beldeleri yerleşim merkezi, deniz ve doğasıyla insanları cennetteymiş edası verir. İşte böylesine bir görkeme sahip Antalyanın Kepez ilçesi, kuzey kesimde yer almakla birlikte Antalya merkeze ortalama 2,5 saatlik bir mesafededir. Bunun yanı sıra konum olarak Aksu, Muratpaşa, Döşemealtı ve Konyaaltı bölgelerinin ortasında yer alması, tatilcilerine oldukça fazla alternatif sunmasını sağladığı için her yaz sezonu Kepez Otelleri bir hayli kalabalık olmaktadır. Akdeniz Bölgesinin saklı cennetleri arasından biri olan Kepez, bitki örtüsü makidir ve bölgede keçiboynuzu, kocayemiş, zeytin ve defne en sık karşılaşılan bitki topluluklarıdır. Antalya merkez dışında en fazla yoğun olan ilçelerden biri olan Kepez, sezonunda burada tatil yapmak isteyenler yer bulma konusunda sıkıntı çekmeleri büyük olasılıktır. Bu sebeple tavsiyemiz Kepez Otelleri dolmadan önce erken rezervasyon işlemiyle yerinizi garanti etmeniz olacaktır.


Görsel anlamda ele alındığında kesinlikle hayran kalınacak bir görüntü sergileyen Kepez ilçesi, konaklama konusunda en iyi imkanların sunulduğu Kepez Otelleri ile sizlere hizmet verirken, ayrıca bünyesinde her yaştan insanı cezp edecek aktivitelere yer vermektedir. Yerli halkın geçim kaynağı tarım olduğu kadar aynı zamanda sahip olduğu sanayidir. Kepezde Pamuklu Dokuma, Ferrokrom, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi ve Çimento Fabrikaları gibi oldukça geniş kapsamlı işleyen bir sanayi mevcuttur. Ayrıca oldukça büyük bir hayvanat bahçesi ve mesire alanına da sahip olan Kepez, ailenizle birlikte hoşça vakit geçirmenizde en iyi adreslerden biri olacaktır. Bütçenize uygun Kepez Otelleri bulabilmek veya otellerin fiyat uygulamasının sizin bütçenize uygunluk göstermesini istiyorsanız, o halde en mantıklı davranış sitemiz üzerinden otellerin indirim uygulamalarını takip etmek olacaktır. Ancak bu sayede tatilinizi uygun fiyata getirebilir ve Kepez Otelleri içinden birinde rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.


Tatilinizde tertemiz bir deniz ve kumsal düşlüyorsanız, her konuda olduğu gibi bu noktada da en iyi verim alacağınız Kepez Otelleri dibini göreceğiniz berraklıktaki plajlarıyla hizmetinizdedir. Bu bölgeyi ziyarete geldiğinizde herkes tarafından bilinen Düden Şelalesini de gezmeyi ihmal etmemelisiniz. İnsanı kendinden geçiren bir görselliğe sahip Düden Şelalesi, mutlaka herkesin en az bir defa görmesi gereken mekanlardan biridir. Günümüzde Antalya merkez yerli yabancı turistlerin akın ettiği bir tatil bölgesidir. Ancak Antalyayı aratmayacak nitelikte çeşitli aktivite ve doğası, denizi ve tertemiz havasıyla sizleri büyüleyecek olan Kepezde bugün oldukça popüler bir tatil beldesi olduğunu bilmelisiniz. Dolayısıyla sizlerde bu güzellikten faydalanmak için zaman kaybetmeden Kepez Otelleri içinde yerinizi ayırtmalı ve yaz sezonunu unutulmayan bir tatil ile taçlandırmalısınız. Sitemizden Kepez ilçesinde bulunan tüm otelleri görebilir, görselliğiyle sizleri cezp eden bir otelin indirim uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Tüm otellerin resmi web sayfasına kolaylıkla erişmenizi sağlayan sitemizi takip ettiğiniz sürece, istediğiniz bölgede en iyi otellerin kampanyalarını kaçırmadan değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kepez Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Düden Şelalesi
Düden Şelalesi

Antalya'da bulunan ve Akdeniz'in serin sularına dökülen Düden Şelalesi kaynağını Kepez Hidroelektrik santralinden alır ve Düdenbaşı bölgesinde yüzeye çıkar. Antalyaya 10 km uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi tatilinize ayrı bir renk katacaktır.

Yukarı Düden Şelalesi ve Aşağı Düden Şelalesi olarak ikiye ayrılır. Aynı zaman da İskender Şelalesi olarak da adlandırılan Yukarı Düden Şelalesi, 1970-1972 yılları arasında Devlet Su İşleri tarafından piknik ve mesire yeri haline getirilmiştir.

Bir sular şehri olan Antalyada denize girip serinledikten sonra doğanın bir armağanı olan o eşsiz güzellikleri seyretmek içinize huzur saçacaktır. Akşam için de farklı bir eğlence arayanlar için Düden Şelalesinin yakınında bulunan Gençlik Parkı bir alternatif olarak düşünülebilir.

Bir başka doğal güzelliğiyle göz kamaştıran akarsular da Manavgat Şelalesi ve Kurşunlu Şelalesidir. Suyun narin sesiyle huzuru yakalamam isteyenlerin kaçamak yeri. Antalya turunuzda istediğiniz her türden eğlenceyi bulabilirsiniz. İsterseniz eşsiz plajlarında suyun, kumun ve güneşin tadını çıkarabilir, isterseniz doğal güzelliklerinde huzuru yakalayabilir dilerseniz de tarihi güzellikleriyle tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Siz yeter ki eğlenmeyi isteyin, doğru adreste olduğunuzdan da asla şüphe etmeyin. Unutmayalım ki çok okuyan değil, çok gezen bilir.