Abraş Cave Hotel Kapadokya

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Mistik Tesis
  • Mağara Tipi Odalar
  • Balon Turları
  • Balayı Oteli

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2013
  • Toplam Oda Sayısı18

Genel Bilgiler

Dünya üzerinde eşi benzeri olamyan Kapadokya Bölgesi'nde var olan eski rum dönemine ait bir şapel bulunmakta;ve yine bu dönemden kalma Papaz okulu olarak hizmet veren 600 yıllık binada hizmet veren Abraş Cave Hotel kayalara oyulmuş mağara konsepti 18 odası ile 2013 yılından beri hizmet vermektedir.

Konaklama Bilgileri

Kapadokya Abraş Cave Hotel , toplamda 18 odası ile oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tüm odalarda mistik havayı bozmamak adına ahşap malzeme kullanılmakta olup;merkezi ısıtma , uydu bağlantılı Lcd T.V.,duşakabin veya hidromasajlı küvet,buklet malzemeleri ile hizmet vermeye devam edilmektedir.

Yiyecek Bilgileri

Abraş Cave oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup organik ürünleri ile köy kahvaltısı yapma imkanı sunmaktadır.Teras veya avlu'yu kullanarak kahvaltınızı burada yapma imkanınız bulunmakla birlikte akşam yemeği için etrafındaki restaurantlara çok yakın mesafededir.

Aktivite Bilgileri

Kapadokya denilince akla ilk gelen özellikle Balon turu,Türk Gecesi,ATV turları hizmetleri verilebilmektedir.Balon turları genelde hava sıcaklığı 28 C'yi geçmediği zamanlarda yani sabaha karşı yapılmakta olup,türk gecesi çeşitli eğlence ve dans showlarının yapıldığı eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.Bu gösteriler akşam genelde 20:30 civarında başlamaktadır.

İnternet Kullanımı

Abraş Cave Hotel tesis bünyesinde kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Abraş Cave Hotel Kapadokya

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Karahandere Mah. Sucuoğlu 2 Sok. No:9 Ürgüp/Nevşehir

Ürgüp'te konumlanmış olan Kapadokya Abraş Cave Hotel Meşhur Temenni Tepesine 1 km,Göreme açık hava müzesine 7 km,Nevşehir Kapadokya Havaalanı'na 45 km mesafede bulunmaktadır.