Adapalas Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Her Katta Türk Hamamı
  • Şehir merkezi konum
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1.çocuk ücretsiz olarak konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1934
  • Yenilenme Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı31

Genel Bilgiler

80 yıllık tarih ve tecrübe ile Bursanın ilk otellerinden biri olan Adapalas Çekirge mevkiinde Bursanın tam merkezi konumundadır. 3 yıldız olarak hizmet veren Adapalas Hotel her biri tarihi anımsatan ve ihtiyaçlarınıza maksimum derecede cevap veren 31 odası bulunmak olup bünyesinde Ala Carte restaurantımız ve her katımızda ayrı ayrı Türk Hamamlarımız vardır.

Konaklama Bilgileri

1934  de inşaa edilen Otel Adapalas, her odasında geçmişin güzelliklerini hissedeceksiniz. Toplamda 31 adet olan odalarımız oldukça geniş ve ferah bir şekilde, ihtiyaçlarınıza maksimum derecede cevap verecek şekilde düzenlenmiştir.

Yiyecek Bilgileri

Adapalas, oda kahvaltı şeklinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü açık büfe şeklinde sunmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinde otelimizin restaurantı size Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin örnekler ile Ala Carte sisteminde hizmet eder. Bunun dışında Lobby bölümümüzde lezzetli içecekleriniz eşliğinde dostlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Adapalas Hotel bulunduğu konum itibarı ile tarihi ve kültürel yerlere oldukça yakın konumdadır. Adapalas otelimizi tercih ederseniz tarihi Bursa Kültürünü çok yakından tanıyacaksınız. Ayrıca , misafirlerimiz Ala Carte Restaurantımız da dünya lezzetlerini tadarak veya  Lobby bölümümüz de bir içecekle hoşça vakit geçirebilirler. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen misafirlerimiz her katımızda ayrı ayrı, toplamda 3 adet olan ve Bursa Ovası manzarasına sahip Türk Hamamlarımızda rahatlayabilirler. Hotel Alapalas'ta tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır. Misafirlerimizin araçlarını güvenle ve ücretsiz bir şekilde bırakacakları otoparkımız mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Adapalas Otel, tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Adapalas Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Küvetli Çatı Oda Online Rezervasyon
Küvetli Çatı Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Çekirge Mahallesi 1. Murat Caddesi No: 21 Osmangazi / Bursa

Otel Adapalas, Çekirge mevkiinde yer almakta olup Tüyap Fuar alanına 10km, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezine 5km mesafededir.Aynı zamanda Uludağ Üniversitesine 14km ve Kapalı Çarşıya 6 km. uzaklıkta bulunmaktadır.