Ağaç Motel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Tarihi ahşap evlerinden oluşmakta
  • Doğa ile içice konumda olmaktadır
  • Manzaralı odaları

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda SayısıOtelimizde 30 oda mevcuttur.
  • Denize MesafeDenize sıfır konumda

Genel Bilgiler

Ağaç Motel aslında bir başarı hikayesidir. Daha önce turizm sektöründe çalışmış olan otel sahibi Kastamonu Abanaya'ya tatil için geldiğinde buranın doğasına hayran kalmış. Tamamen ahşaptan ve doğal malzemelerden yapılan otel yapımında işletme sahibi ve ailesi çalıştı. 2007 yılında yapılmaya başlanan otel 5 yıl içerisinde bitti. Önceleri yol üzerinden geçen turistleri ağırlayan otel gün geçdikçe daha fazla gün ve daha fazla misafir ağarlamaya başladı otel şimdi toplamda 30 odası bulunan bir otel. Ağaç Motel denize 0 olarak konumlandırılmıştır.

Konaklama Bilgileri

Ağaç Motel'in tüm odaları deniz ve orman manzaralıdır. Odaların tamamı doğal ahşap malzemeden yapılmış olup içlerinde mini bir mutfak bulunmaktadır. Ağaç Motel'de, farklı ihtiyaçları karşılayacak 30 oda bulunmaktadır. Bu odaların içerisinde televizyon, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Odaların içerisinde bir adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Ağaç Motelde doğal ürünlerden oluşan  sabah kahvaltısıyla güne merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca Hacıveli kayalıklarına gidip dalgalarla oynayarak midye çıkarıp, bu midyelerin tadına saçta bakabilirsiniz. Tesisimizde akşam yemeğide bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Ağaç Motel denizin yeşil ile buluştuğu yerde kurulmuştur. Odanızdan dalgaların dansını izleyebilir, yunusların gezinmelerine şahitlik edebilirsiniz. Yenilenmenin tazeliğini tekne ve sandal turları sırasında keşfedebilir ve ruhunuza masaj yaptırabilirsiniz. Motelden Hacıveli Kanyon gezilerine katılabilirsiniz ve Kastamonu içerisinde bulunan aquaparkda sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ağaç Motel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Merkez Mahallesi Bahattin Yorgancı Caddesi Abana

Ağaç Motel İnebolu merkeze 24 km, Kastamonu havaalanına ise 90 km uzaklıktadır.