Akuzun Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Ürgüp Merkeze Yakınlık
  • Modern Dekorasyon
  • Etkileyici manzarası

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş 1 çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1989
  • Yenilenme Tarihi2011
  • Toplam Oda Sayısı30

Genel Bilgiler

Doğal güzellikleri kadar tarihi zenginliğiylede bilinen Kapadokya bölgesindeki bu aile işletmesi huzur vadeden yapısıyla sizlerin hizmetine sunulmuştur. 30 Odası ile hem bir şehir hem de bölgenin mistik tarzı butik otelleri yansıtmaktadır. Ürgüp şehir merkezinde yürüyüş mesafesinde bulunan Akuzun Otel Kapadokyayı keşfetmek için iyi bir noktadır. Özenle hazırlanmış bahçesinde huzur dolu vakit geçirebilecek adeta manzara eşliğinde bir kafede oturuyormuşcasına her türlü hizmeti alıp, görsel şölenden de  faydalanabileceksiniz. Misafirperver Otel Akuzun ailesi ve personeli sayesinde kendinizi kısa zamanda sıcak ev ortamında hissedeceksiniz.Geniş açık ve kapalı alanlarıyla son derece ferah hem stres atabileceğiniz hem de gününüzü çeşitli aktivitelerle değerlendirebileceğiniz fonksiyonlara sahip bir oteldir.

Konaklama Bilgileri

Hotel Akuzun 30 oda, 68 yatak kapasitelidir. 24 standart oda ve 6 taş oda olmak üzere modern ve gelenekseli bir arada görebileceğimiz tititzlikle dekore edilmiş bir tesisdir. Ferah odaları bahçe ve göz kamaştıran şehir manzrasıyla sizleri ağırlamaktadırlar.

Yiyecek Bilgileri

Akuzun Otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Manzarasıyla büyülendiğimiz bu otelde oda kahvaltı veya arzuya göre yarım pansiyon olarak hizmet verilmektedir. Güler yüzlü personelinin kahvaltı öncesi ikramları olan sıcak kurabiyelerle iştahınızı kabaracaktır. Tazecik malzemelerle hazırlanan enfes kahvaltı sonrasında gizemli bu bölgeyi keşfe başlayabilirsiniz. Akuzun Ailesinin yine dilerseniz önceden bildirdiğiniz taktirde akşam yemeklerinde özel yöresel hazırlanmış menülerinden extra ücretini ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Bakir patikalarda doğa yürüyüşleri yaparak Peribacalarını yakından gözlemleme imkanınız olacaktır. Pers dilinde "güzel atlar ülkesi" anlamına gelen bölgeyi daha maceracı bir yapıyla keşfetmek isteyen misafirlerimiz atlarla gezebilirler. Tüm dünyaca nam salmış balon uçuşlarıyla hafızalardan silinmeyecek bir deneyim gerçekleştirebilirler. Ülkemizin bu mistik şehrinin karpostalımsı görünümünü sabahın ilk ışıklarıyla sizi büyüleyecektir.

Balayı İmkanları

Mutluluğa atılmış imzalar ve güzel günlerin başlagıcı olacak balayınızı Akuzun Hotel tarafından özenle süslenmiş odaları kimi zaman standart oda olarak kimi zaman taş oda olarak sizleri ağırlamaktadır. Bölge peribacalarından sonra üzüm bağları sebebiyle ünlü şaraplarıylada bilinmektedir. Geniş bahçesini gezerken içeceğiniz Kapadokya şaraplarıyla gün atımının renk oyunlarını izleyebilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Otelimizin tüm alanlarında ücretsiz ve hızlı Wi-Fi hizmeti mevcuttur.

Akuzun Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 De Luxe Oda Online Rezervasyon
De Luxe Oda
  • Oda Kahvaltı
 Standart Online Rezervasyon
Standart
  • Oda Kahvaltı
 De Luxe Oda Online Rezervasyon
De Luxe Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Yeni Cami Mahallesi Istiklal Caddesi No.9 Ürgüp Nevşehir

Akuzun Hotel, Ürgüp şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olup, alışveriş dükkanlarına, şarap mahzenlerine, ünlü konaklarına, eğlence mekanlarına kısa yürüyüş mesafesindedir. Hotel Akuzun, Kayseri havaalanına 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otel de gördüğünüz misafirperverliğin yanında gizemli bir havasıyla sizi davet eden peri bacaları, elle yontulan yüzlerce kayayla, tapınak ve kiliseleri, yeraltı kentleri, bahçeleri, bağları ve yöresel şarapları ile, Ihlara Vadisinde doğayla tarihin buluştuğu bir kültür beşiğidir.