Alaçatı 24 Suits Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Açık Havuz,Çocuk Havuzu
  • Organik Ürünler

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Alaçatı 24 Suits Hotel  Çeşmenin eğlence mekanları ve gece hayatıyla ünlü Alaçatı mevkiinde bulunmaktadır. Otel içerisinde toplamda 24 oda bulunmaktadır. Otel çam ağaçlarının çevrelediği bir bölgede yer almaktadır ve ferah çam kokusu otelin özelliklerindendir. Ayrıca güleryüzlü personeli ile temiz bir yapıya sahip olan Alaçatı 24 Suits, konuklarını beklemektedir.

Konaklama Bilgileri

Alaçatı 24 Suits Hotel'in toplamda 1+1 şeklinde 24 suit odaya sahiptir. Otel içerisinde 6 adet odada blok bulunmaktadır ve bu blokların herbirine Alaçatı'nın koylarından isimler verilmiştir. Bu koylar Yumru, Çark, Mehmetkuyu, Bedir, Güvercinlik, Azmak'tır. Tüm odalarımız 50 m2 büyüklüğünde olmakla birlikte içerisinde el işi eskitme ikiz yatak ve çift kişilik yatağa dönüşebilen köşe takımı, komidin, makyaj masası, eşya dolabı, 2 adet  plazma, sedir, buzdolabı, minibar, su ısıtıcı ve teras yada balkonda sedir bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

24 Suits Otel, Oda Kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Alaçatı 24 Suits Hotel'de sabah kalktığınızda hazır bir kahvaltı ile karşılaşırsınız. Otelin kahvaltısı yörenin ve bölgenin organik, lezzetli yiyeceklerini, elde yapılmış güneşte tat verilmiş reçellerini ve Uzunkuyunun doğal peynir ve kaymaklarını içerisinde barındırır.

Aktivite Bilgileri

Alaçatı 24 Suits Otelde,  1 adet açık havuzumuz ve çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

Alaçatı 24 Suits Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Havuz Manzaralı Oda Online Rezervasyon
Havuz Manzaralı Oda
  • Oda Kahvaltı
 Bahçe Manzaralı Oda Online Rezervasyon
Bahçe Manzaralı Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Fevzi Cakmak mah. 1500 sok. No 107 Alaçatı Çeşme

Alaçatı 24 Suits Hotel, Çamlıkyol üzerinde bulunmakta olup, Ilıca Plaji'na yalnızca 1 km, sörf merkezine 2 km uzaklıktadır. Otelin Adnan Menderes Havalimanı'na mesafesi ise 90 km kadardır.