Eski Ev Hotel Alaçatı

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Eski Yunan Mimarisi
  • Su Sporları

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Alaçatı Eski Ev Hotel İzmir'in Alaçatı mevkiinde kurulmuştur. Otel Alaçatı'nın merkezinde konumlandırılmıştır. Toplamda 6 adet odası bulunmaktadır. Güzel bir bahçesi ve eski Yunan döneminden kalma bozulmamış bir mimariye sahiptir.

Konaklama Bilgileri

Alaçatı Ev Hotel odaları mavi ve beyaz renk ağırlıklı olarak dizayn edilmiş 6 odadan oluşur. Odaların içerisinde klima, LCD ekran televizyon, alkolsüz içeceklerin eşlik ettiği bir mini buzdolabına ve avluya yada balkona açılan odalar bulunmaktadır. Odalarda Alaçatı manzarası yada bahçe bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Alaçatı Eski Ev'de sabahları mükellef bir kahvaltıyla güne başlarsınız. Ayrıca mutfak emrinizdedir. İstediğiniz yemek olduğunda söyleyebilirsiniz bunun yanında 5 çayında çay ve hamur işleri ikram edilmekle birlikte otele yemek sipariş edebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Otel Alaçatı Eski Ev de Alaçatı'nın ve Çeşme'nin birbirinden faklı koylarıyla birbirinden farklı renkler sunmaktadır ziyaretçilerine. Dalyan, Pırlanta koyu ve Ilıcada birbirinden farklı deniz ve kumun tadını çıkarabilir yanısıra Alaçatının dünyaca ünlü sörf merkezinden yararlanıp çeşitli su sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Muhteşem güzellikteki dalgasız denizinde yüzebilirsiniz, Alaçatı Meydanı

Eski Ev Hotel Alaçatı

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Tokoğlu Mh. 1008 Sk. No:5 Alaçatı

Restorasyonla yeniden hayat bulan tarihi yunan evi Eski Ev Hotel Alaçatı lokasyonu itibariyle kolay ulaşım imkanına sahip olup Çeşme Otogar 10 km, Çeşme Marina 15 km, Adnan Menderes Havalimanı 95 km uzaklıktadır. Eğlence merkezlerine yakınlığılada misafirlerin gözdesi olan bu tarihi yapı Migros Alışveriş Merkezi 3 km, Tanay Milli Parkı 4 km, Çeşme Müzesi 9 km, Çeşme Kalesi 11 km, Çeşme 15 km mesafededir.