Alaçatı Ev Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Su Sporları
  • Haftalık-Aylık Konaklama
  • Ev Dekorasyonu

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Alaçatı Ev Otel İzmir Alaçatıda bulunmaktadır. Toplamda 8 odası bulunan bu şirin otel tatil anlayışıyla ev hissini birleştirmeyi amaçlar. Otelin en büyük avantajı isterseniz günlük, isterseniz haftalık ve hatta aylık kalabileceğiniz odalarımız bulunmaktadır. Otel çevreye duyarlı bir konaklama tesisidir ve sürdürülebilir ekolojik düzen adına faaliyetlerde bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Alaçatı Ev Otel çatı katı odalarda 12 m2 lik yatak odası alanı, 3m2 lik Özel banyonuz ile toplamda;15m2 odanızda, Klima, uydu yayınlı televizyon, birleşebilen tek kişilik 2 adet yatak, minibar, balkon, hergün house keeping ve çevreye duyarlı malzemeler, günlük tazelenen sıcak içecekler kiti, su, günlük gazete servisi, sabah kahvaltısı odamızda bulunan hizmetlerdendir. Anex odalardar 10 ile 50 m2 lik yatak odası bölümü ve 6 m2 lik oturma odasıyla toplamda 20 m2 lik odalarda split klima, uydu yayınlı televizyon, yatak odasında 1 adet çift yatak ve oturma odasında açılabilir koltuk, minibar, hergün house keeping ve çevreye duyarlı malzemeler, günlük tazelenen sıcak içecekler kiti, su, günlük gazete servisi, sabah kahvaltısı odamızda bulunan hizmetlerdendir. Odaların bir kısmında french balkon mevcuttur. Şömineli odalar 18 m2 lik bir yatak odasına sahip olmakla birlikte toplamda 21 m2 lik bir alana sahiptir. Odanın içeriği diğer odaların içerikleri ile eşleniktir. Bahçeli odalar 15 m2 lik bir yatak odasına ilave olarak banyo ile birlikte toplam 19 m2 büyüklüğündedir. 10 m2 lik bir bahçeye sahiptir. Diğer özellikler diğer odalarla eşleniktir. Cumbalı odalar 20 m2 büyüklüğündedir.

Yiyecek Bilgileri

Alaçatı Ev Otel içerisinde bir adet mezehane barındırır. Anzarot olan bu mezehane rakı-meze-muhabbet üçlüsünü profesyonel bir biçimde bir araya getirir. Öyle ki resturantta içmek istemediğiniz veya yarım kalmış rakınızın üzerine isminizi yazdırıp bir diğer gün gidip devam edebiliyorsunuz. Bunun dışında otelin yarım pansiyonlu ve oda kahvaltı seçenekleri mevcuttur.

Aktivite Bilgileri

Alaçatı Ev Otel wind surf dünyanın en güzel sörf parkurlarına sahip Alaçatıda rüzgar sörfü için sizlere mygasurf okulu ilgililerin ilgisini gidermektedir. Kite surf eğlence, macera ve adrenalini harmanlayarak yeni arkadaşlar ile geçirilen keyifli zamanların karşılığıdır ve su sporları tesisi orange county surf clubda konuklarını bekliyor. Yelken ve katamaran Altınyunus Marina da ilgilileri bekliyor.

Alaçatı Ev Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Çatı Katı Standart Oda Online Rezervasyon
Çatı Katı Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Şömineli Oda Online Rezervasyon
Şömineli Oda
  • Oda Kahvaltı
 Anex Oda Online Rezervasyon
Anex Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Hacımemiş Mah 2016 sokok No 17 Alaçatı

Alaçatı Ev Otel Alaçatı Plajına, rüzgar sörfü merkezine ve Ilıca Plajına 4 km uzaklıktadır.Adnan Menderes Havaalanı'na 85 km uzaklıktadır. Tesis, ek ücreti karşılığında Adnan Menderes Havaalanı'na ulaşım servisi sağlamaktadır.