Alura Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Yüzme Havuzu
  • Yoga-Pilates
  • Masaj Hizmetleri

Ücretsiz Çocuk

0-12 yaş arası 1 çocuk ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı8
  • Denize Mesafe2 km

Genel Bilgiler

Alura Hotel, Alaçatı mevkiinde yer alan bir butik oteldir. Merkeze çok yakın olma özelliği gösteren bu otel ayrıca sakinliğide içerisinde barındırır. Otelin en büyük özelliği doğa ile iç içe bulunmasıdır.

Konaklama Bilgileri

Alura Hotel odalarının isimleri bulunmaktadır ve bu isimler aquamarine, parliament, indigo, larimar, navy, sapphire, turquoise ve azure'dan oluşur. Odalar 25 m2 büyüklüğünde ve 2 kişiliktir. Tüm odaların içerisinde klima, televizyon, kasa, kablosuz internet, saç kurutma makinası, çocuk yatağı, balkon veya teras bulunmakta olup aquamarine ve parliament havuz manzaralıdır. Diğer odalar şehir veya bahçe manzarasına sahiptir.

Yiyecek Bilgileri

Alura Hotel'de sabah uyandığınızda gelenekselleşmiş Alaçatı kahvaltısı ile karşılaşırsınız. Ayrıca otelin bir özelliği, siz kahvaltıya gitmezsiniz kahvaltı size gelir. Tamamıyla doğal ürünlerden oluşan restoran büfemiz ve geniş içecek konseptimiz ile tesisimizin restoranı ve barı memnuniyetle hizmetinizdedir.

Aktivite Bilgileri

Alura Hotel pilates ve yoga, havuz başı keyifleri, surf, happy hours adı altında şarap ve peynirlerle güneşle vedalaşma vakti, Balili Alura masajı servis isterseniz havuz başında isterseniz özel odalarımızda ve değişik esanslarda ki çaylarımızı denemek için cafemiz mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Alara Butik Hotelin her alanında ücretsiz wifi bulunmaktadır.

Alura Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Deluxe Oda Online Rezervasyon
Deluxe Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Yeni Mecidiye Mahallesi 3005 Sokak Alaçatı Çeşme İzmir

Alara Butik Hotel Alaçatı merkezde bulunup, Yeni Mecidiye mahallesindedir. Çeşme Alaçatı mevkiinde bulunan Alura Butik Hotel İzmir Adnan Menderes Havaalanına 85 km uzaklıktadır.