And Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Tarihi bir otel
  • Ahşap yapıda bir otel
  • Şehir oteli
  • Merkeze yakın

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa TarihiSelçuklu dönemi 1198
  • Yenilenme Tarihi2008
  • Toplam Oda SayısıOtelimizde 6 oda mevcuttur.

Genel Bilgiler

And Hotel, Osmanlı mimarisine sahip 100 yıllık eski ahşap bir konakta yer almaktadır. Bir Ada üzerine oturmuş iki yapıdan oluşan And Hotel, iç kalede yer alan tek butik oteldir. Çevresi ara sokaklarla çevrili olan otelin 8 farklı girişi vardır. Otelin içerisinden tarihi Ankara Kalesi'ne çıkış yapılabilmektedir.

Konaklama Bilgileri

Hotel And'in parke zeminlere sahip odalarında düz ekran uydu TV, ısıtma ve gardırop bulunmaktadır. Her odada ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi de mevcuttur.  NOTLAR :Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Yiyecek Bilgileri

And otel de kahvaltı bahçede veya lobi alanında servis edilmektedir. Otele sadece 15 metre uzaklıkta yer alan cafe And, şehir manzarası eşliğinde öğle ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Yakınlarda yöresel yemekleri sunan çok sayıda restoran bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Hotel And'in içerisinden tarihi Ankara Kalesi'ne çıkış yapılabilmektedir. Ayrıca konum itibariyle sayısız mağaza, bar ve açık havada yemek yiyebileceğiniz restoranlar Qyürüme mesafesinde olup popüler Kızılay semti 3 km uzaklıktadır.

And Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

İçkale Mh. İstek Sk. No:2

And Otelin içerisinden tarihi Ankara Kalesine çıkış yapılıyor.And Otel Ankara Esenboğa Havaalanına 26 km uzaklıktadır.