Anemon Çiğli Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Etkin Bir Spa Merkezi
  • Kapalı Havuz
  • Ücretsiz Otopark
  • Engellilere Özel Odalar

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı78

Genel Bilgiler

Çiğlide bulunan Anemon Çiğli Hotel, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 35 km mesafede yer almakta olup şehir merkezine ise sadece 15 km uzaklıkta bulunmaktadıR. Otelimizde 78 adet oda bulunmakta olup bütün odalar siz değerli misafirlerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar düşünülerek titiz bir şekilde şık, modern ve konforlu bir şekilde döşenmiştir. Gerek iş seyahatlerinizde gerekse turizm amaçlı seyahatlerinizde kendinizi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız siz değerli konuklarımızı otelimize bekliyoruz.

Konaklama Bilgileri

Anemon Çiğli' de toplam 78 adet oda bulunmakta olup, oda tipleri 42 Deluxe, 15 Superior, 6 Corner, 6 Standart ve 9 B Plus şeklindedir. Her bir oda siz değerli konuklarımızın bütün ihtiyaçları gözetilerek şık, modern ve konforlu bir şekilde döşenmiştir. Bütün odalarda ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur. Sigara kullanmayan konuklarımız için özel sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Engelli konuklarımız için özel 1 adet engelli odası bulunmaktadır

Yiyecek Bilgileri

Anemon Otel, oda-kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup kahvaltılarımız otelimizin en üst katında bulunan Smyrna Restaurantta açık büfe olarak verilmektedir. Zengin açık büfe kahvaltımızda geleneksel kahvaltının yanısıra Ege yöresine özgü tadları da bulabilirsiniz. Öğle ve akşam yemekleri için de yine Smyrna Restaurantımızda usta şeflerimizin birbirinden leziz yemeklerinden tadarak yemek saatlerinizi keyife dönüştürebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Spa merkezimizde sauna ve buhar odaları, masaj salonları, jakuzi, yüz vücut ve cilt bakımları, hamam, pilates dans ve yoga gibi stüdyo dersleri, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları, bay-bayan kuför gibi birçok farklı hizmeti bulabilirsiniz. Ayrıca Otelimizde sporsever konuklarımız için bir adet tam donanımlı fitness salonu bulunmaktadır. Otelin genelinde internet bağlantısı mevcut olup ücretsizdir. Sauna, fitness salonu, hamam, buhar odaları ve yüzme havuzundan konuklarımız ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Ayrıca otelimizde otopark bulunmakta olup ücretsizdir. Belirli saatlerde ücretsiz havaalanı-otel, otel-havaalanı transferimiz bulunmakta olup konu ile ilgili mutlaka önceden otelden bilgi alınıp, rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

SPA Merkezi

Otelimiz 1400 metrekare alan üzerine kurulu kapsamlı bir Spa merkezimiz bulunmaktadır. Spa merkezimizde sauna ve buhar odaları, uzakdoğulu yabancı uzman terapistler tarafından hizmet verilen klasik ve uzakdoğu masaj seçeneklerinin bulunduğu masaj salonları, jakuzi, yüz vücut ve cilt bakımları, hamam, pilates dans ve yoga gibi stüdyo dersleri, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları, bay-bayan kuför gibi birçok farklı hizmeti bulabilirsiniz. Ayrıca otelimizde spor sever konuklarımız için bir adet tam donanımlı fitness salonu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Anemon Çiğli Otelimizde kongre, seminer, eğitim, mülakat ve toplantı gibi farklı beklentileriniz için farklı özellik ve kapasitelerde 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Her bir toplantı salonu en son teknoloji ile donatılmış olup beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için özenle oluşturulmuştur. Tüm toplantı salonlarında internet bağlantısı mevcut olmakla birlikte kapasiteler şu şekildedir: Balo Salonu 400 metrekare genişliğe sahip olup farklı oturma düzenlerinde maksimum 400 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Vip 1 Salonu 51 metrekare genişliğe sahip olup farklı oturma düzenlerinde maksimum 35 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Vip 2 Salonu 54 metrekare genişliğe sahip olup farklı oturma düzenlerinde maksimum 38 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

İnternet Kullanımı

Otel genelinde internet bağlantısı mevcut olup ücretsizdir.

Anemon Çiğli Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Deluxe Oda Online Rezervasyon
Deluxe Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
01-01-2017 | 30-12-2017
Oda Kahvaltı
%25 153.33 TL
115.00 TL
67.47 TL TL
50.60 TL TL
240.73 TL
180.55 TL
0-6 yas ----

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

8001/2 Sok. No:2 Çiğli / İzmir

Anemon Çiğli Hotel İzmir,  Adnan Menderes Havalimanına 35 km mesafede bulunmakta olup, şehir merkezine ise sadece 15 km uzaklıktadır. İş dünyası için son derece önemli olan otel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesine sadece birkaç km uzaklıkta bulunmaktadır. Bununla birlikte iş amaçlı seyahetlerinizde önemli olabilecek İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası gibi yerlere ortalama 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca turizm amaçlı seyahetleriniz için eşsiz güzellikte körfez manzarasına sahip olan birçok eğlence merkezi ve restaurantın olduğu Kordona, meşhur Kemeraltı Çarşısına, İzmirin sembolü haline gelmiş Saat Kulesine, Tarihi Asansöre, Tarihi Kızlarağası Hanına ve birçok şehir müzesine araçla sadece yarım saatte ulaşıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz.