Anemon Kula

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • 120 yıllık tarihi bir yapı
  •  

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • Yenilenme Tarihi2008
  • Toplam Oda Sayısı9

Genel Bilgiler

120 yıllık bir geçmişe sahip olup tarih kokan yapısı ile 2008 de özgünlüğü korunarak restore edilen Anemon Kula, sizleri ilk girişinizden itibaren tarihin derinliklerine götürürken farklı bir konaklama deneyimi yaşatacak. Anemon Kula Manisaya 118, İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise 140 km uzaklıkta yer almaktadır. Anemon Kulada şirin bir avlu ile beraber toplam 9 oda bulunmakta olup her bir oda gösterişli perdeler, geleneksel mobilyalarla zarif bir şekilde dekore edilmiş olup zemin ise özgün ahşap malzemelerle döşenerek geçmişin izleri vurgulanmıştır. Kendinizi özel hissederek tarihe yolculuk yapmak isterseniz sizleri otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Konaklama Bilgileri

Anemon Hotel  Kula'da toplam 9 adet oda bulunmakta olup her bir oda gösterişli perdeler, geleneksel mobilyalarla zarif bir şekilde dekore edilmiş olup zemin ise özgün ahşap malzemelerle döşenerek geçmişin izleri vurgulanmıştır. Tüm odalarda ücretsiz internet bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Anemon Kula oda-kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup kahvaltılarımız serpme şekilde servis edilmektedir. Ayrıca gün boyu ücretsiz çay servisimiz bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otel Anemon Kula konuklarımıza kusursuz bir hizmet sunabilmek amacıyla 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Bunun yanısıra döviz işlemleri ve bagaj hizmetleri konusunda resepsiyonumuzdan yardım alabilirsiniz. Anemon Kulaya ait otoparkımız bulunmakta olup ücretsizdir.

İnternet Kullanımı

Anemon Kula genelinde internet bağlantısı mevcut olup ücretsizdir.

Anemon Kula

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Çift Kişilik Oda Online Rezervasyon
Çift Kişilik Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Akgün Mah. Zafer Sok. No:7 Kula

Anemon Otel Kula Manisa'ya 118 km , İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise 140 km uzaklıkta yer almaktadır. Türkiyenin ilk resmi jeopark alanı ilan edilen Kulada tarihi camileri, tarihi Kula evlerini, emir kaplıcalarını, çukur çeşmelerini, divlit-sandal yanardağlarını ve küçük Kapadokya sayılan Kuladokyayı ziyaret ederek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.