Angora House Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Butik olması
  • Tarihi bir yapısı olması
  • Ankara kalesi içersinde
  • Şehir merkezine yakın olması

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi12.04.2000
  • Yenilenme Tarihi25.05.2009
  • Toplam Oda SayısıOtelimizde 6 oda mevcuttur.

Genel Bilgiler

Şirin ve küçük bir otel olan Angora House Otel, Ankara kalesi yakınlarında konumlanmıştır. Restore edilen bu bina Osmanlı tarzını yansıtan, mobilyalarla farklı bir şekilde dizayn edilmiştir. 

Konaklama Bilgileri

Angora House Hotel, son derece modern ve geniş odalara sahiptir. Tüm odalarda; LCD TV ve klima siz değerli misafirlerimiz için düşünülmüştür. Ayrıca; odalarda ayrı bir oturma alanı ve modern en suite banyolarda mevcuttur. 

Yiyecek Bilgileri

Angora House,  avlusunda güneşin keyfini muhteşem kahvaltı eşliğinde çıkarabilirsiniz. Ayrıca; Angora House'dan çıkarak yemek yemek için çevrede bulunan çeşitli restoranları ziyaret ederek, dilediğiniz lezzetleri tadabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Angora House Hotel'in avlusunda dilerseniz içinizi ısıtan güneşin keyfini çıkarabilir, dilerseniz de kütüphaneden bir kitap alıp okuyabileceğiniz, ya da ücretsiz wi-fi de yararlanabileceğiniz salon da vakit geçirebilirsiniz.

Angora House Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Kalekapısı Sok. No:16 Hisar

Angora House Hotel Ankara, Ulus Samanpazarı'nda yer almaktadır. Angora House Hotel Anıtkabire 5 km, Ankara Garına 3 km, Ankara Kalesine 400 m ve Ankara kent merkezine arabayla 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.