Armar Ilgaz Boutique Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Özel pist
  • Toplantı Salonu

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Armar Ilgaz Boutique Hotel, üç tarafı köknar ve sarıçam ağaçlarından oluşan ormanlık dağlar ile çevrili ve 1500 m² alan üzerine kuruludur. Armar Ilgaz Boutique, kayak sporu ve her türlü kar üstü faaliyetlerinin kış turizmiyle buluştuğu nokta olarak gördüğünüz hizmetleri tam profesyonel ve dürüstlük anlayışı içerisinde vermektedir. Ayrıca kongre ve iş toplantıları gibi ve diğer bütün organizasyonlarınız için 300 kişilik toplantı salonu hizmetinizdedir.

Konaklama Bilgileri

Armar Ilgaz Boutique Hotelde 24 Oda, 80 yatak, 15 standart oda, 3 suit, 6 dublex bulunmaktadır. Odalar dağ ve orman manzaralı olup standart odalarda telefon, duş, saç kurutma makinası, minibar, uyandırma servisi, 24 saat oda servisi, uydu TV, merkezi ısıtma bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Armar Ilgaz Otel, tam pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir. Armar Ilgaz'da 1 açık ve 1 kapalı restoran bulunmaktadır. Ayrıca Armar Ilgaz Boutique Hotelin bir cafeteryası ve çeşitli içecekler sunan Lobi Barı mevcuttur.

Aktivite Bilgileri

Ilgaz yıldız tepe doğa ve kış sporları merkezinde, 2 adet baby lift ve saatte 1500 kişi taşıma kapasitesine sahiptir. Kış sporlarına yeni başlayanlar için 600m uzunluğunda pistleri mevcuttur. Ayrıca tesiste 2,5 ve 1 km kayaklı koşu pisti, 2.5 km biathlon kayak pisti, %30 eğimli Baby lift- snow board, Oryantirik, Dağcılık ,Dağ Tırmanışı,Treking ,Doğa Yürüyüşü ve Kampçılık gibi değerlendirebileceğiniz alternatif aktiviteler bulunmaktadır.

Armar Ilgaz Boutique Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Tam Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Kadınçayı Mevkii Yıldıztepe Kayak Merkezi

Hotel Armar Ilgaz Boutique, Ankara havaalanına 200 km uzaklıkta olup İç Anadolu Bölgesinin kuzeyinde, Çankırıya 65 km, İstanbula 450 km, Ilgaz ilçesine 16 km ve Kastamonu-Ankara karayoluna 6 km uzaklıkta bulunmaktadır.