Arslanlı Konak Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Tarihi mimari
  • Butik konsept

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı10

Genel Bilgiler

Eskişehir Odunpazarında bulunan Arslanlı Konak Hotel tarihi dokusu ile sizi ilk girişten itibaren kendine içine alacak dingin bir atmosfere sahiptir. Eskişehir Anadolu Havalimanına 6.5 km uzaklığı bulunan otelimiz şehir merkezine ise 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kültür turizminin merkezinde bulunan tesis alışveriş, eğlence, tarihi ve kültürel mekanlara rahat ulaşıma sahip olması nedeni ile turizm amaçlı seyahetlerinizde konum avantajı sağlar. Toplam 10 adet odamızın her biri son derece şık ve zarif bir şekilde dekore edilmiş olup siz değerli müşterilerimizin her türlü konforu düşünülmüştür.

Konaklama Bilgileri

Hotel Arslanlı'da, toplam 10 adet oda bulunmakta olup oda tipleri standart ve suit şeklindedir. Her bir odada Tarihi Odunpazarı evlerinin güzel manzarasına sahip olup odalar son derece şık ve zarif bir şekilde dekore edilmiş olup siz değerli müşterilerimizin her türlü konforu düşünülmüştür. Tüm odalarda ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Arslanlı Konak'ın konsepti, oda-kahvaltı şeklinde olup, güne otelimizin zengin açık büfe kahvaltısı ile dinç bir şekilde başlayabilirsiniz. Ayrıca dileyen konuklarımız kahvaltılarını odalarına sipariş edebilirler.Sabah kahvaltısının yanısıra alacarte olarak hizmet veren Arslanlı Restauratta öğle ve akşam yemeği için ustalarımızın birbirinden lezzetli yemeklerini tatma fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Aktivite Bilgileri

Otelimizde Tarihi Türk Hamamı, Sauna ve Spor Salonu bulunmaktadır. Türk Hamamı ve Sauna ücrete tabi olup kullanmak isteyen müşterilerimizin önceden haber vermeleri gerekmektedir.Tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur

Arslanlı Konak Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Suit Oda Online Rezervasyon
Suit Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Paşa Mahallesi Kemal Zeytinoglu Caddesi No:35 Odunpazarı Eskişehir

Eskişehir Odunpazarında bulunan Otel Arslanlı Konak Eskişehir, Havalimanına 6.5 km uzaklığı bulunmakta olup şehir merkezine ise 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kültür turizminin merkezinde bulunan otelimiz alışveriş, eğlence, tarihi ve kültürel mekanlara rahat ulaşıma sahip olması nedeni ile turizm amaçlı seyahetlerinizde konum avantajı sağlar. Eskişehir Odunpazarı Evlerinin içinde bulunan tesis, Kurşunlu Camii ve Külliyesine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi ve Çağdaş Cam Sanatları Müzesine 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.