Artıç Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Çok Amaçlı Salonlar
  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz wi-fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1968
  • Yenilenme Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı70

Genel Bilgiler

Hotel Artıç 1968 yılından beri misafir memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermektedir. Bursa'nın tam merkezi Osmangazi mevkiinde, Ulucamii karşısı ve Kapalı Çarşı yanı konumunda toplamda 70 oda ile 3 yıldız statüsünde hizmet vermekteyiz. 46 yıllık tecrübemizle odalarımızı siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek donanımla ve şık bir dekorasyonla oluşturduk. Bursa Artıç Hotel bünyesinde Mosaic Restaurant, Black Bar ve size özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda size ev sahipliği yapabilecek, en büyüğü 215 metrekare olan 3 adet çok amaçlı salon bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz 46 yıldan gelen tecrübesiyle her geçen gün kendini yenilemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Odalarımız 66 Standart, 3 Junior Suit ve 1 Suit olmak üzere toplamda 70 adettir.

Yiyecek Bilgileri

Otelimiz oda kahvaltı şeklinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü açık büfe şeklinde sunmaktadır. Mosaic Restaurant kahvaltı dışında 19.00 ile 22.30 saatleri arasında akşam yemeği için Ala Carte şekilde hizmet verip, Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetli örnekler sunmaktadır. Asma Katımızda bulunan Black Bar 11.30 ile 24.00 saatleri arasında, eşsiz Bursa manzarası ile içki ve lezzetli atıştırmalıklar servis etmektedir.

Aktivite Bilgileri

Otelimiz bulunduğu konum itibariyle şehrin tarihi ve doğal güzellikleriyle, alışveriş ve iş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Otelimizde misafir olmayı tercih ederseniz Bursa şehrini çok daha kolay tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Gün içinde otelimizde zaman geçirmeyi tercih eden misafirlerimiz ise akşam yemeği saatlerinde Mosaic Restaurantda, diğer saatlerde ise Bursa manzarası eşliğinde hizmet veren Black Barı tercih edebilirler. Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Otelimiz Bursanın tam merkezinde yer alması ve tüm iş ve kültür  merkezlerine yakın olması sebebiyle toplantı,ürün tanıtımı ve seminer gibi organizasyonlarınız için çok doğru bir seçim olacaktır. Ayrı ayrı olarak 215 metrekarelik Harmonia Salon, 113 metrekarelik Mosaic Salon ve 25 metrekarelik Miniature Salon olmak üzere toplamda 3 ayrı salonumuz bulunmaktadır. Tüm toplantı salonlarımızda son teknoloji görsel ve işitsel ekipmanlar bulunmaktadır. İsteğinize göre yemek, çay, kahve ikramı ve vestiyer hizmeti bulunmaktadır.  

İnternet Kullanımı

Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti  bulunmaktadır.

Artıç Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Atatürk Caddesi Ulucamii Karşısı No : 95 Osmangazi / Bursa

Otel Artıç şehrin tam merkezine kurulmuş olup, Ulucamiinin karşısında ve Kapalı Çarşının yanında yer almaktadır. Bunların dışında kalan tarihi ve doğal güzellikler ile iş ve alışveriş merkezleri sadece yürüyüş mesafesindedir. Artıç Otel Uludağ Kayak Merkezine 30, Mudanya Sahiline 28 ve Yenişehir Havalimanına 65 km. uzaklıktaadır.