Asude Konak Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Tarihi Osmanlı Mimarisi
  • Turistik Merkezlere Yakınlık
  • Wi-Fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz olarak konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1893
  • Yenilenme Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı4

Genel Bilgiler

Otelimiz Gaziantepin en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Şekeroğlu Mahallesinde 1893 yılında inşa edilen bir konağın restore edilmesi sonucu hizmete açılmıştır. 121 yıllık tarihi olan ve mimarisiyle göz dolduran bu Osmanlı Dönemi konağı tarihe ve mimariye ilgi duyan misafirlerimiz için harika bir seçimdir. Ahşap ve taşın muhteşem uyumuyla dizayn edilmiş cumbalı odalarımız Selçuklu Dönemine ait Tahtani Camii ve Gaziantep kalesi manzaralıdır. Butik otelimizde toplam 5 adet oda bulunmaktadır. Otelimizin köşk adıyla tabir edilen camlı eyvan bölümünde mutlaka akit geçirmelisiniz. Otelimizin aynı zamanda büyüleyici bir mahzeni ve avlusu bulunmaktadır. Otelimizin tüm odaları ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-fi internet erişimi bulunmaktadır. Otelimiz Gaziantepin tam merkezinde bulunmaktadır ve havaalanına sadece 20 km. uzaklıktadır.

Konaklama Bilgileri

Eşsiz mimarisi ve dönemin sanatsal ezgileriyle döşenmiş Asude Konağımızda Pürsefa, Laminur, Bezm-i Alem ve Kubbe Altı adında 4 farklı odası bulunmaktadır. Her biri dönemin çizgisini yansıtan mobilyalarıyla size eşsiz bir konaklama yaşatacaklardır. Ayrıca tüm odalarımızda minibar, TV, klima ve Wİ-Fİ hizmeti bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Otelimiz oda kahvaltı sistemiyle çalışmaktadır ve kahvaltı açık büfe olarak servis edilir. Zengin kahvaltı menümüzde yörenin en güzel örnekleriyle beraber modern kahvaltı ürünlerinide bulacaksınız. Kahvaltımız kış aylarında Keyhan adını verdiğimiz duvarları lambri kaplı ve tahta tavanlı avluya açılan odamızda, yazın ise bahçemizdeki asırlık ceviz ağacının altında yapılmaktadır. Bunun dışında öğle ve akşam yemeklerinizde size en özel siparişlerinize cevap verecek gerçekten yöresel yemeklerde oldukça başarılı olan Ala Carte restaurantımızı ziyaret edebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Gaziantep in ünlü Bakırcılar Çarşısı, Gümrük Han, Almacı Pazarı, Zincirli Bedesten gibi turistik yerlerin tam ortasında bulunmasıyla Otel Asude Konak'tan bütün turistik faaliyetlere yürüyerek 1 dk kadar uzaksınız. Ayrıca dünyanın en güzel mozaiklerine sahip Gaziantep Müzesi Zeugma antik kentinden edinmiş olduğu mozaikleri sadece 150 mt. uzağınızda sergilemektedir. Ayrıca otelimizin şehirin içinde ancak şehir gürültüsünden uzak avlu ve Köşk Cam Eyvanında kahve ve kitabınızla stresten uzaklaşıp, rahatlayabilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Asude Hotel Gaziantep'in tüm odaları ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wİ-Fİ internet hizmeti bulunmaktadır.

Asude Konak Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 Deluxe Oda Online Rezervasyon
Deluxe Oda
  • Oda Kahvaltı
 Superior Oda Online Rezervasyon
Superior Oda
  • Oda Kahvaltı
 Junior Suit Online Rezervasyon
Junior Suit
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Şekeroğlu Mahallesi Millet Sok. No: 20 Şahinbey Gaziantep

Gaziantep Asude Konak şehir merkezinde, ünlü Bakırcılar Çarşısı, Gümrük Han, Almacı Pazarı, Zincirli Bedesten ve Gaziantep Müzesinin hemen yanında harika bir konumda kurulmuştur ve havalanına sadece 19 km.uzaklıktadır.Merkezi konumu misafirlerin tesis dışında da kaliteli zaman geçirmesine imkan vermektedir.