Ataol Tatil Çifliği

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • açık havuz
  • 0-6 ücretsiz
  • otopark
  • wifi

Ücretsiz Çocuk

0-6

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2002
  • Toplam Oda Sayısıtoplamda 31 oda kapasiteli

Genel Bilgiler

Ataol Tatil Çiftliği, doğanın ve huzurun tam ortasında , zeytinlik ve üzüm bağlarıylaçevrili Bozcaada'nın Tekirbahçe mevkiinde kalan, 40 dönümlük bir arazi üzerinde, toplam 31 oda ve 75 yatak kapasiteli olan tesisimiz .Şehir gürültüsünden ve iş sitresinden uzak, doğa ile iç içe huzuru arzulayan misafirlerimiz için tüm imkanları ile hizmetinizdedir.

Konaklama Bilgileri

Ataol Tatil Çiftliği, toplam 31 oda ile hizmet vermektedir.Odalarımızın tamamı taştan yapılmış olup Standart, Deluxe ve Aile Odası seçenekleri ile hizmet vermektedir ; toplam da 5 konsepten oluşturulmuş olup Tamamı ekolojik mimari ile düzenlenmiştir.Tüm odalarda; Banyo, WC, LED TV, Klima ve Minibar bulunmaktadır. Çoban Ve Samanlık Evlerde ilave olarak bahçeye açılan kapılar bulunmaktadır .Çoban Evlerinde ve Samanlık Evlerinin üst kat odalarında çatı penceresi vardır. Deluxe odalarımızı, diğer odalarımızdan ayıran tek özelliği, daha yüksek ve geniş olmasıdır.Ayrıca, oyun parkı şeklinde bebek yataklarımızı, minikmisafirlerimiz için hazırlamaktayız .

Yiyecek Bilgileri

Tatil çifliğimizde oda-kahvaltı konsepti ile hizmet vermekteyiz . 08.30&11.00 saatleri arasında açık büfe kahvaltımız hizmetinizdedir.Kahvaltıda; kendi ürettiğimiz ekmek, keçi peynirinden zeytine, yağ, bal, reçel ve meyve gibi envai çeşitimiz mevcuttur.Ayrıca, günlük ve ev yapımı olan börek, kek ve kurabiye çeşitlerimiz sizler için hazırlanmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Tatil Çiftliğimizin geniş bahçesinde ister hamakta dinlenerek tüm yılın sitresi ve yorgunluğunu atabilirsiniz, dilerseniz , yüzme havuzumuzda serinliğin tadını çıkarabilirsiniz.Doğa konseptli tesisimizde tüm alanlar ahşap olarak dizayn edilmiş olup keyifli ve huzur dolu dakikalar geçire bilmeniz için sizleri bekliyor

Havuz Özellikleri

Tesisimizin havuzları, yetişkin ve çocuk havuzu olarak hizmetinize sunulmuştur. yan yana olan bu havuzlar restorantımızın alt kısmındadır ve bahçemizin ortasında bulunur .Yetişkin havuzumuz 4 kulvardan oluşmaktadır.Ayrıca havuzlarımızın kimyasal değerleri ve sıcaklığı günlük olarak takip edilmektedir.

İnternet Kullanımı

otel genelinde ücretsiz wifi hizmeti

Ataol Tatil Çifliği

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Tekirbahce Mevkii No: 34, Bozcaada

Ataol Tatil Çiftliği, doğanın tam göbeğinde , zeytinlik ve üzüm bağlarıyla çevrili Bozcaada'nın Tekirbahçe mevkiinde yer alan, 40 dönümlük bir arazi üzerinde konumlandırılmıştır.