Atlas Beach Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Seçkin Mutfak Lezzetleri
  • Kaydıraklı Havuz
  • Çocuk Oyun Parkı
  • Wellness SPA

Ücretsiz Çocuk

0-12 yaş arası ilk çocuk ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı180
  • Denize Mesafe50 metre

Genel Bilgiler

Atlas Beach Otel Antalya'nın Alanya ilçesinde Konaklı mevkiinde bulunmaktadır.Tesisimizde toplamda 180 oda bulunmaktadır. Antalya Havaalanına 110 km uzaklıkta yer almaktadır.

Konaklama Bilgileri

Atlas Beach  Hotel'de 75  adet  çift kişilik oda,80  adet 3 kişilik oda  ,25  adet süit oda  bulunmaktadır. Toplam oda sayısı 180 ,yatak sayısı 450 dir. Odalarımız deniz,havuz ve bahçe  manzaralıdır. Zemini laminant  döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV ,balkon , direkt telefon, minibar , kiralık kasa, seccade ,müzik, split klima ,banyolarda duş,wc, duşakabin,  fön bulunmaktadır..

Yiyecek Bilgileri

Atlas Beach Hotel herşey dahil sistemde hizmet vermektedir. Türk ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu restaurantımız kapalı ve açık 350 kişi kapasiteli olup ,kapalı bölüm klimalıdır. Otelimizde alkollü içecek servisi ve satışı yapılmamaktadır ,dışarıdan getirilmesi yasaktır .  İslami usullere uygun olarak,tamamen hijjenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan et ve et ürünleri firmalarından alınmaktadır, firmaların ?helal sertifikası? mevcuttur.

Aktivite Bilgileri

Atlas Beach Otel'de gün boyu animasyon mevcuttur,Tecrübeli erkek ,bayan ve çocuk animatörlerimizce gündüz ve gece şovları düzenlenmektedir ,3- 12 yaş arası çocuklar için  miniklüp mevcuttur ,ayrıca çocuk oyun parkı vardır     masa tenisi, bilardo ,plaj voleybolu, dart,  basketbol, fitness center olan otelimizde Türk hamamı, sauna, buhar odası , güzellik merkezi ,  masaj  çeşitleri mevcuttur.

SPA Merkezi

Kapalı yüzme havuzumuzunda içinde bulunduğu wellness spa merkezimiz de  Türk hamamı, sauna, buhar odası , güzellik merkezi, masaj  çeşitleri mevcuttur

Havuz Özellikleri

Atlas Beach Hotel'de toplam 8  adet havuz mevcuttur  Erkek misafirlerimiz için  Ana binada 10 m x 20 m. Ebatlarında erkek  havuzumuz ,3 m x 3 m. Ebatında çocuk havuzumuz , 2 adet kaydıraktan oluşan 8 m x 8 m. Ebatlarında erkek kaydırak havuzumuz ve 3 m x 3 m. Boyutlarında erkek jakuzi havuzumuz mevcuttur   Bayan misafirlerimiz için ,sahil tarafında 8 m x 17 m. Ebatlarında bayan havuzumuz 5 m x 5 m. Ebatında çocuk havuzumuz, ve 2 adet kaydıraktan oluşan 8 m x 8 m. Ebatlarında bayan kaydırak havuzumuz ve ayrıca 5 m. X 10 m ebatında kapalı yüzme havuzumuz mevcuttur

İnternet Kullanımı

Hotel Atlas Beach'te ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Atlas Beach Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Aile Odası Online Rezervasyon
Aile Odası
  • Herşey Dahil
 İptal Edilemez Standart Oda Online Rezervasyon
İptal Edilemez Standart Oda
  • Herşey Dahil
 İptal Edilemez Aile Odası Online Rezervasyon
İptal Edilemez Aile Odası
  • Herşey Dahil
 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Herşey Dahil

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Telatiye Koyu Iskele Mevkii No:39 Konaklı Alanya

Atlas Beach Otel, tanınmış  tatil yöresi Alanyada ,Konaklı mevkiindedir , denize uzaklığı  100 mtdir. Otel ile sahil arasında otel içinden geçilen 25 m.lik bir alt geçit bulunmaktadır. Konaklı merkeze 200 mtdir . Alanya ya  12 km ,Antalya havaalanına 110 km ve Gazipaşa havaalanına 55 km uzaklıktadır .