Aydın Yıldız Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Alkol Satışı Yoktur.
  • Ücretli Tek Kart Sistemi
  • çay saati
  • Kayak Malzemeleri

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Aydın Yıldız Otel 2015-2016 sezonu itibari ile alkolsüz konsepti ile Trendlife Hotels Uludağ olarak hizmet vermeye başlamıştır.Uludağ'da pistlerin hemen yanı başında kurulmuş Aydın Yıldız Otel'e geldiğinizde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bursa'nın 36 km güneyinde yer alan, ülkenin en gözde kış sporları merkezlerinden beyaz cennet Uludağ'da tatil bir ayrıcalıktır.

Konaklama Bilgileri

Otel Aydın Yıldız Uludağ 41 oda ve 128 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup odaları duşa kabinli banyo, wc, telefon, halı zemin, uydu yayınlı telefon, kalorifer olarak dizayn edilmiştir.

Yiyecek Bilgileri

Aydın Yıldız Otel yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptinde konaklama seçenekleri sunmaktadır. Zengin Türk Mutfağının çeşitliliği ile damak zevkinize yeni tatlar katabilecek 1 adet açık restoran ve 1 adet Ala Carte restoran bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otelde kış sporları, kayak malzemeleri, play station gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Tesisin kendine ait 3 adet lift, teleski&telesiyej ve babylifti bulunmaktadır.

Aydın Yıldız Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Oteller Bölgesi

Aydın Yıldız Otel Bursa Uludağ'dadır. Bursa merkeze 35 km uzaklıkta olup havaalanına 84 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tesis İstanbul'a 194 km mesafededir.