Babillon Hotel & Spa & Restaurant

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Spa Oteli
  • Şehir Oteli
  • Farklı Oda Tipleri
  • Toplantı Salonu

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2016
  • Toplam Oda Sayısı114

Genel Bilgiler

Babillon Hotel Rize'nin sahil kenarında kurulu lüks konseptte hizmet veren 5 yıldızlı tesis olma özelliği ile birlikte yolu Rize şehrine düşen konuklarını konaklatmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Babillon Hotel 114 odası ile hizmete 2016 senesinde açılmış olup 5 farklı oda tipi ile hizmet vermektedir.STANDART ODA:Toplam 16 adet olan bu odaların tamamı Babillon Otel'in 1.katında bulunmakta,dağ manzaralı olup 26 metrekare büyüklüğünde max 2 yada 2+1 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Uydu kanallı 40 inc LCD T.V.,merkezi klima,su ısıtıcısı,geniş banyo ve küvet,özel kasa,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar standart donanımlardır.SUPERIOR ODA: Toplam 16 adet olan bu odaların tamamı Babillon Otel'in 1.katında bulunmakta, 26 metrekare büyüklüğünde max 2 yada 2+1 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Uydu kanallı 40 inc LCD T.V,merkezi klima,su ısıtıcısı,geniş banyo ve küvet,özel kasa,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar standart donanımlardır. DELUXe ODA:Toplam 26 adet olan bu odaların tamamı 30 metrekare büyüklüğünde tamamı deniz manzaralı ve balkonlu olup max 2 yada 2+1 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Uydu kanallı 40 inç LCD T.V,merkezi klima,su ısıtıcısı,geniş banyo ve küvet,özel kasa,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar standart donanımlardır.LOFT ODA: Toplam 16 adet olan bu odaların tamamı Babillon Otel'in çatı katında bulunmakta, 40 metrekare büyüklüğünde ve deniz manzaralı olup, max 4 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Uydu kanallı 40 inç LCD T.V,merkezi klima,su ısıtıcısı,geniş banyo duş ve küvet,özel kasa,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar standart donanımlardır.KING SUIT:Toplam 2 adet olan bu odaların tamamı 100 metrekare genişliğinde olup 2 yatak odası 1 oturma odasından oluşmakta deniz manzaralı balkonlu odalar olup, max 4 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Uydu kanallı 65 inc LCD T.V,merkezi klima,su ısıtıcısı,geniş banyo duş ve küvet özel kasa,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar standart donanımlardır.

Yiyecek Bilgileri

Babillon Hotel zengin açık büfesi ile geleneksel lezzetleri ve Osmanlı Mutfağını günümüz teknikleri ile harmanlayarak servis verir.

Aktivite Bilgileri

Babillon Hotel bünyesinde 1 adet açılır kapanır yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.Bunun yanı sıra 1 adet fitness salonu bulunup,spa kısmında hem baylar hem bayanlara yönelik dizayn edilmiştir.Buhar odası,masaj odası ve uzmanlar eşliğinde kese,köpük,masaj hizmeti alabilirsiniz.

SPA Merkezi

Spa bölümünde hamam,sauna ve masaj hizmeti verilmektedir.

Toplantı Salonu Özellikleri

En son teknoloji ile donatılmış toplantı salonu 150 katılımcıya kadar hizmet verebilmektedir. Bayii,şirket,holding toplantılarınızda kusursuza yakın hizmet verebilmektedir.

İnternet Kullanımı

Babillon Hotel & Spa tüm alanlarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Babillon Hotel & Spa & Restaurant

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Fıçıtaşı Mah. 3.Küme Evleri No:79 İyidere - Rize

Babillon Hotel denize 0 konumlanmıştır.