Best Western Hotel Amber

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Toplantı Salonu
  • Spa Hizmetleri
  • Tarihi Yapısı

Ücretsiz Çocuk

0-5

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi17.yy
  • Yenilenme Tarihi2009
  • Toplam Oda Sayısı24

Genel Bilgiler

Best Western Hotel Amber tamamı Tarih kokan İstanbul'unbenzersiz güzelliğinin ortasında bulunan otel Osmanlı tarzı mimarisiyle Türk kültürünü siz misafirlerimize yansıtmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Best Western Hotel Amber toplamda 24 odasıyla standart ve dubleks aile odalarıyla siz değerli misafirlerimiz için konforlu bir istirahat imkanı sunmaktadır.Osmanlı kültürünü tüm odalara yansıtan otel sizin rahatınız için düşünülmüştür. Odalarınız da ücretsiz wifi , duşa kabinli banyolar , buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, telefon. kasa bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Best Western Hotel Amber Marmara Denizinin eşsiz manzarası eşliğinde ki restauranrtımız dasabah kahvaltınızı açık büe şeklinde alabilir,Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetlerini tada bilirsiniz.Amber Hotel'in size sunduğu ayrıcalıklardan biri olan barbekü olanağınıda vinizde ki konforla sizlere sunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Best Western Hotel Amber İstanbulun güzelliğini seyrederken kahvenizi yudumlaya bileceğiniz İstanbul'daha iyi tanıya bileceğiniz özel rehberli tur imknıda sunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Otelde 40 kişi kapasiteli toplantı odası bulunmaktadır. Ses düzeni, bilgisayar ve yazıcı, fotokopi ve faks servisi toplantı odasında mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Otel genelinde ücretsiz wifi kullanımı mevcuttur.

Best Western Hotel Amber

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Çİfte Gelinler Caddesi No:3 Fatih-İstanbul

Sultan Ahmet Camii ve Kapalı Çarşıya yürüme mesafesi Atatürk Havaalanına 18 km messafede yer alır.