Beypazarı Hakim Evi

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Beypazarı merkezinde.
  • Genel alanlarda wi-fi kullanımı.
  • Genel alanlarda PC kullanımı.
  • 24 saat sıcak su.

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1800
  • Yenilenme Tarihi1995
  • Toplam Oda Sayısı11

Genel Bilgiler

1800'li yılların ortalarında inşa edilen tarihi Abbaszade Konağı, Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından Hakimevi yapılmak üzere Adalet Teşkilatı Güçlendirme Vakfı'na tahsis edilmiş ve vakıf binayı orijinaline uygun olarak restore etmiştir. Belediye tarafından otantik tarzda döşenen konak Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu'na uygulama oteli olarak işletilmek üzere devredilmiştir. Otel Beypazarı, Hakimevi olarak da hizmet vermekte olup, yargı ve üniversite mensuplarına özel indirim uygulanmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Beypazarı Hakim Evi Hotel'i 4 katlı olup 11 oda, 30 yatak kapasitesine sahiptir. 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi vardır. Ayrıca kesintisiz Wireless bağlantısını olup ortak kullanım alanlarında PC bulunmaktadır. Odalarda banyo ve wc bulunmayıp otelde ortak olarak kullanılmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Beypazarı Hakim Evi, oda kahvaltı hizmet vermektedir.

Aktivite Bilgileri

Beypazarı'na geldiğinizde ilk olarak gümüşçüleri ve yöresel lezzetleri sunan restoranları mutlaka gezmelisiniz. El işçiliği ile ünlenen Beypazarı'nda gördüğünüz tüm ürünler fazlaca emek taşımaktadır. Beypazarı'nın kuzeyinde yer alan İnözü Vadisi, doğal bitki örtüsü açısından oldukça zengindir. Beypazarı'na gelen ziyaretçilerin ilk adresi genellikle şehrin tüm güzelliklerini görebileceğiniz Hıdırlık Tepesi'dir. Ayrıca; türbe ve konakları da mutlaka ziyaret ederek bu güzelliklere bizzat şahit olmalısınız.

İnternet Kullanımı

Kesintisiz wireless kullanımından ziyade Otel Beypazarı Hakim Evi'nin ortak kullanım yerlerinde PC kullanımı mevcuttur.

Beypazarı Hakim Evi

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

İstiklal Mah. Çınar Sok. No:15

Hotel Beypazarı Hakim Evi, Ankara Esenboğa Havaalanı'na 127 km, Ankara otogara 100 km mesafede olup Beypazarı otogarına 1 km mesafededir.Beypazarı Tarih Müzesi'ne 450 metre, Abbaszade Konağı olarakta bilinen Yaşayan Müze'ye 10 metre mesafededir.