Çamkar Hotel Sarıkamış

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Ücretsiz Transfer
  • Lift Ücreti fiyata dahil

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Kars Sarıkamış Cibiltepe mevkiinde yer alan 1500 metre kare alan üzerinde kurulu Çamkar Hotel, özgün bir mimariye sahip ve 4 kat üzerine kurulu tek bir binadan oluşmaktadır. Ayrıca kongre ve iş toplantıları gibi ve diğer bütün organizasyonlarınız için çok amaçlı bir salon mevcuttur.

Konaklama Bilgileri

Çamkar Otel'de 7 suit, 9 aile odası, 4 single ve 35 standart olmak üzere toplam 55 oda bulunmaktadır. Odalar pist ve dağ manzaralı olup tamamında tv, saç kurutma makinesi, direkt telefon, safebox, minibar ve duşa kabin olup zemin halı kaplıdır. Bazı odalarda balkon mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Ote Çamkar, tam pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi açık büfe şeklinde alabilirsiniz. Zengin Türk Mutfağının çeşitliliği ile damak zevkinize yeni tatlar katabilecek 1 adet ana restoran ve 1 adet Ala Carte restoran bulunmaktadır. Ayrıca Hotel Çamkar'ın Lobby Barında sunulan içeceklerin tadına bakabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Çamkar Otel Sarıkamış, kayak okulunda; profesyonel hocaların gözetiminde kayma zevkini keşfetmek isteyenlere kayak dersi hizmeti verilmektedir. Fitness Center, canlı müzik, mini club, oyun salonu ve Telesiyeje serbest giriş kartı konuklarımıza verilen diğer hizmetlerdir.

Çamkar Hotel Sarıkamış

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Tam Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Kayak Merkezi, 36500 Sarıkamış

Sarıkamış Çamkar Hotel, Kars Sarıkamış'ta bulunup, Sarıkamış'a 3 km, Kars'a 55 km ve Kars Havaalanı'na 55 km uzaklıktadır. Hotel Çamkar, Cıbıltepe Kayak Merkezi, Asboğa Gölü, Katerina Köşkü gibi turistik destinasyonlara oldukça yakındır.