Central Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Özel Organizasyonlar
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz wi-fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası ilk çocuk ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2002
  • Yenilenme Tarihi2009
  • Toplam Oda Sayısı52

Genel Bilgiler

Central Hotel Bursa Osmangazi bölgesinde, şehrin tam merkezinde hizmet vermektedir. Central Hotel toplu taşıma araçları ve Kent Meydanı'na çok kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Konfor ve tüm ihtiyaçlarınızı maksimum derecede karşılamaya yönelik hazırlanmış toplamda 52 adet odamız bulunmaktadır. Central bünyesinde size en özel lezzetleri sunacak Mimoza Resraurant, dostlarınızla bahçeside harika içecekler bulabileceğiniz Yasmin Bar ve özel günlerinizde size ev sahipliği yapacak 4 ayrı toplantı salonu bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Central Hotel odalarımızı oluştururken yüksek kalite, konfor, estetik ve huzur gibi kavramları ele aldık ve odalarımızı buna göre oluşturduk. Her biri ihtiyaç ve isteklerinize maksimum oranda karşılık verecek şekilde 2 tanesi Suit, 50 tanesi Standart olmak üzere toplamda 52 odamız bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Central Hotel oda kahvaltı şeklinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü açık büfe şeklinde sunmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinde otelimizin Mimoza Restaurant'ı size Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin örnekler ile Ala Carte sisteminde hizmet eder. Bunun dışında bahçe kısmıyla göz dolduran lezzetli atıştırmalıklar ve yerli, yabancı tüm içkilerin bulunduğu Yasmin Bar da mutlaka kendinize hitap eden bir tat bulacaksınız.

Aktivite Bilgileri

Central Hotel bulunduğu konum itibariyle şehrin tarihi ve doğal güzellikleriyle, alışveriş ve iş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Otelimizde misafir olmayı tercih ederseniz Bursa şehrini çok daha kolay tanıma fırsatı yakalayacaksınız. 

Toplantı Salonu Özellikleri

Eğitim, iş, dernek, klüp toplantıları gibi özel organizasyonlarınızda size ev sahipliği yapacak en büyüğü 210 kişi kapasiteli 4 ayrı toplantı salonumuz bulunmaktdır. Her bir salonumuzda son teknoloji tüm ekipmanlar, görsel ve işitsel cihazlar bulunmaktadır. Bunun dışında yemekli olarak düzenlemek istediğiniz özel günlerinizde 200 kişi kapasitesiyle Mimoza Restauratımız, istediğiniz konseptte düzenlenebilmektedir.

İnternet Kullanımı

Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarımızda Wi-Fi internet hizmeti bulunmaktadır.

Central Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Ulubatlı Hasan Bulvarı No : 55 Osmangazi,Bursa

Central Hotel Bursa şehrinin tam merkezinde yer almaktadır. Kent Meydanı ve toplu taşıma araçları yürüyüş mesafesindedir. Bu ayrıcalıkla her yere ulaşım kolay sağlanmaktadır. Bunun dışında Mudanya Sahiline 30, Uludağ Kayak Merkezine 36, Yenişehir Havalimanına 64 ve İznik bölgesine 90 km. uzaklıktadır.