Çeşmeli Bağ Evi

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Beypazarı 3km
  • Bungolow şeklinde odalar
  • Doğayla içiçe
  • Wi-fi ücretsiz internet

Ücretsiz Çocuk

0-6 ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2008
  • Toplam Oda Sayısı2

Genel Bilgiler

Beypazarı ilçesinde yer alan Çeşmeli Bağ Evi, doğal guzelliği ile size huzurla tatil yapma imkanı sağlıyor. Merkeze sadece 3 km mesafede. yeşilin ve doğanın buluştuğu bu yer de keyifli bir tatil yapacaksınız. Odanızın camından baktıgınızda Beypazarı manzarasını izleyeceksniz. Çeşmeli Bağ Evi, Karagöl'e 30 dk, hava yolunu tercih eden misafirler için ise Ankara Esenboğa Havalimanı'na 2 saat mesafede yer almaktadır

Konaklama Bilgileri

Doğa manzarasına sahip Hotel Çeşmeli Bağ Evi'nde rahat ve sade döşenmiş odaların tamamında özel duşlu banyo bulunmaktadır..

Yiyecek Bilgileri

Çeşmeli Bağ Evi'nde yöreye özgü geleneksel lezzetleri tadabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi'nde de hakkında bilgiler bulunan Beypazarı, görmek isteyebileceğiniz pek çok güzel yere sahip. Şehrin tamamının görülebileceği Hıdırlık Tepesi, Beypazarı'nın muhteşem el işleri ve gümüşlerini bulabileceğiniz İmaret Meydanı ve el sanatları meslekleri dükkanları, 1683'ten kalma Suluhan Kervansarayı, Beypazarı Tarih ve Kültür Müzesi, yaşayan müze Abbaszade Konağı gezip görebileceğiniz yerlerden sadece bir kaçı.

İnternet Kullanımı

Çeşmeli Bağ Evi'nin genelinde Wi-fi internet erişimi bulunmaktadır.

Çeşmeli Bağ Evi

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Cumhuriyet Mah. İnözü Mevkisi Beypazarı

Beypazarı ilçe merkezine yalnızca 3 km mesafede yer alan Çeşmeli Bağ Evi, Karagöl'e 30 dk, Ankara Esenboğa Havalimanı'na ise 2 saat uzaklıktadır. Boğazkesen Kümbeti, İnözü Vadisi, Hıdırlık Tepesi gibi tarihi ve turistik destinasyonlar, Çeşmeli Bağ Evi'ne çok yakındır.