Cırcırların Konağı

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Cırcırların Konağı Konukseverliği, tarihi mekanları, saray mutfağı kalitesinde yemekleri ile cırcırların konağı İnözü çayının önünde dekore edilmiş tarihi evler , sizi geçmişin o sıcacık güzelliklerine götürecek, gaz lambası keyfi ile uykuya dalacaksınız ve sabah kuş sesleri eşilik edecek günaydın demeye sizlere.

Konaklama Bilgileri

Yemyeşil ve doğa güzellikleri ile iç içe bir bahçede yer alan konak, rahatınız düşünülerek hazırlanmış odalardan oluşmaktadır. Geleneksel eşyalar ile dekore edilmiş odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcuttur.konağımız; 5 odalı, kaloriferli ve dolap duşludur. Wc 5 oda için ortaktır.

Yiyecek Bilgileri

Cırcırların Konağı konuklarına bahçesinde bulunan restoranında yöresel yemekler sunmaktadır. Cırcırlar kahvaltısının eşsiz doğanın içinde özenle hazırlanmış zengin çeşitliliğinin yanında köy kahvaltısının sıcaklığını tamamlayan hanım ellerden çıkmış bazlaması, ebe sütü, köy yumurtası tereyağı ve kekik balını tadıp kahve ile sonuçlandırabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Cırcırların Konağında konaklarken ; Alışveriş yapmayı sevenler için tarihi çarşıyı ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Çarşının başında kocaman bir havuç heykeli var. Her türlü el sanatı örneklerinin bulunduğu çarşıda, Beypazarı evlerinin maketleri, buzdolabı süsleri, kök boyasıyla yapılmış birbirinden nefis masa örtüleri, Beypazarı yemenileri, dökme demirden yapılmış süs eşyalarIı bulunmaktadır.

Cırcırların Konağı

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

İnözü Vadisi Yolu 200. mt.

Cırcırların Konağı Konak Alaaddin Sokak'a 800 metre, İnözü Vadisi üzerinde. Araçla kolay ulaşım sağlanabilir konumdadır.